Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért játszák meg magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszák meg magukat a pasik előttem randokon?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy az összes srácban a közös, akikkel randiztam, hogy mind rátettek a valóságra egy lapáttal - rendkívül fontosnak, elfoglaltnak és jó beosztásúnak mutatták magukat. Némi maffiózó beütés és egy maréknyi titokzatoskodás kíséretében. Aztán később kiderült, hogy ez színezés volt.... amolyan költői túlzás... egyikük sem olyan hűde elfoglalt, olyan hűde veszélyes netán hűderejtéjes.

nem értem akkor, hogy MIÉRT? ez általános a pasiknál? vagy én foogm ki ezt a típust?


2010. dec. 26. 22:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsi az elírásért: randikon
2010. dec. 26. 22:13
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
nincs bocsi szopn*i fogsz
2010. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Én bankigazgató vagyok és mellette gangster ,megfelelek?
2010. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Futurare ***** válasza:
92%
Autószerelő vagyok, és önéletrajzot adok ha kell.
2010. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
én őszinte vagyok magamról mert ha összejövünk szívás lesz. Bár rokonokról szoktam füllenteni de azt is csak azért hogy nevetni lássam :)
2010. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kovpet ***** válasza:
83%

Olyan ez, mint a dopping. Ha sok csinálja, akkor mindnek kell, mert különben lemarad.

Csak ez nem illegális :)


22:17: egy jó szerelő viszont jól jönne néha :)

2010. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én tervezőgrafikus vagyok ha már így belementünk a szakmákba. Sose tudnám megjátszani magam vagyok amilyen vagyok.

Szóval ez nincs mindenkivel így.

21/F

2010. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyeneket én nem szoktam, hogy megjátsszam magam. Csak annyit mikor még ismerkedési fázisban vagyunk akkor pár vicces kamu sztorit kitalálok, hogy nevessen és oldódjon a hangulat aztán úgy is elfelejti.
2010. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Futurare ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl jó nő vagy, és túl lent keresgélsz?
2010. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Funktasztikus ***** válasza:
mert szeretnének megfelelni neked!és jó pasinak tünni
2010. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!