Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz volt bejelölnöm facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz volt bejelölnöm facebookon?

Figyelt kérdés

bejelöltem egy srácot facebookon, még nem beszéltünk élőben sokat eddig (csütörtökön beszélgettünk kb 5 percet), de egy helyen dolgozunk.

ő visszaigazolt. de most nem merek neki írni, vagyis nem is tudom h mit írhatnék neki. végül is nem hívhatom el én randizni.

várjam meg h ő rákérdezzen h miért is jelöltem be?

(ha minden igaz akkor nincsen most barátnője, de viszont vannak fent képei amin csajokkal szerepel, és azok a csajok sokkal szebbek nálam. így már azt sem tudom h lehet e esélyem nála)


2010. dec. 26. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt gáz, de ha már addig eljutottál, hogy bejelölted, akkor írjál már rá...még a végén lehet azt hiszi, hogy menőzésből jelölted be, hogy minél több ismerősöd legyen. szóval hajrá, kezd el te a beszélgetést, de ne hívd randizni. ha viszont tetszel neki, úgyis elhív. ha meg nem tetszel neki, azt érezni fogod úgy is.
2010. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez csak idióta félelem a részedről, ami alaptalan. Ne izgulj. Csak írogass neki, beszélj vele, kommunikálj vele valamilyen módon és juss el oda hogy ő hívjon el.

Vagy ne sz@rakodj és valamilyen részben átlátszó indokkal hívd el te valahová, akár kitalált indokkal.

2010. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

napersze, utánameg boldog boldogtalan tudni fogja hogy te szedted fel a srácot.

Elszáll magával, hogy futnak utána a nők, és lesheted utána már a hűségét, ha mégis kialakulna valaki.

Hagyd. Ha akarsz tőle valamit akk munkahelyeden pl. kávészünetben dumáljatok akármiről...DE ESZEDBE NE JUSSON KEZDEMÉNYEZNI RANDIT!

2010. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Én úgy jelöltem be egy srácot facebookon, hogy nem is ismertem nem beszélgettünk, csak az apja műtött és megtetszett. Azóta beszélünk és nagyon jól kijövünk egymással(: Szóval csak hajrá ;P


16/L

2010. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én bejelöltem egy kollégámat a facebookon.Bár utána Ő kezdeményezett,életem legrosszabb döntése volt...Ha rám hallgatsz,soha,de soha nem kezdeményezel egyetlen egy pasinál sem...és akkor foglalkozz Vele,ha már a küszöbödet rágja,különben meg szard le!!!A legtöbbje ennyit érdemel.
2010. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jah,és ma 16:30-nak maximálisan igaza van!!!
2010. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

rendben , köszönöm szépen a válaszokat akkor várni fogok.

majd a melóhelyen beszélgetünk , és akkor ő majd kezdeményezhet :)

remélem h fog is :)

2010. dec. 26. 16:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj rá, én már rég rájöttem, hogy nincs olyan gyáva pasi, aki ne lépne a lány felé, ha tetszik neki ( ha tényleg komolyan tetszik neki, és mivel munkahely, gondolom már nem "kisfiú"), ha meg mégis van akkor egy nyuszi az meg nem kell egy normális lánynak...
2010. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha már bejelölted, akkor írhatsz is valamit. Abban sajnos egyet kell értenem néhány előttem szólóval, hogy ne rohanj előre, ne kezdeményezd a randit. Sok pasi elszáll magától, ha túl könnyen szerez meg egy nőt. Zajlik a szemem előtt egy ilyen...

Viszont, ha te jelölted be, akkor te akarsz valamit. Ő nem foglalkozott veled, nem tudhatja mit akarsz. Ha van lehetőséged leülni vele, akkor beszéljetek. Ha nincs, akkor írj valamit.

2010. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16,30 nak jár a pont.


ha ő is olyan férfi, márpedig nicns a homlokára irva, hogy csak a 3 lukra utazik, akkor bizony meglátja hogy na, ezt a csajt lehet nyomni....

minden férfinak még a foglaltnak is jól jön a potya luk de az a lényeg hogyha nyomulsz rá

rájön hogy-vagy azt hiszi hogy már sok sok emberkére nyomulhattál és már sok embernek lehettél meg...

nem fog tisztelni.

ha komolyat akarsz tőle ne kezdj, bolonditsd!!!

a férfiak nem szeretik a könnyű prédát.

a trabant nem kell mert azért gürizni sem kell, de a bmw mindenkinek kell.

remélem érted. ha nem hagyod küzdeni érted nem fog tisztelni

25f

2010. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!