Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tud akkor elhajtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud akkor elhajtani?

Figyelt kérdés

Irtam egy lánynak, hogy többet szeretnék, mint barátság (nem lehetett élőben, bocsi, ne kérdezzétek, hosszú). Két hónap után irta meg, hogy nemigaz, hogy amig együtt jártunk suliba, addig ezt nem tudtam elmondani. Megis irtam hogy miért nem (mert barátja volt, mert küszködött a tárgyakkal, mert dolgozott pl.), hosszabb levélben.

Ennek már 5 hónapja. Most mégis mi a francért nem lehet akkor legalább lecseszni a másikat, hogy "mivan nem értesz a szóból?" vagy valami?? Ennyit nem érdemel meg a másik az őszinteségért meg a küzdésért, hogy lőjék le inkább ne szenvedjen???!!


2010. dec. 23. 01:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nem, nem fogom megérteni. Ha elmondja rögtön, hogy mivan, akkor nem zaklatom többet, nem irok, de amig látom hogy van remény, addig küzdünk. Sajnálom, pasi ösztön.

Utolsó, gondolom leányzó vagy. Majd teis megérted, hogy az életben máshol is igy van, hogy kűzdeni kell, nem meghátrálni az első nehézségek miatt

2010. dec. 25. 13:00
 12/12 A kérdező kommentje:
szal nem, nem az a módja, hogy jóban voltunk X hónapig, aztán csak azért, mert én többet akarok, szinte ellenségként kezelni. Tartozott volna azzal, hogy elgondolkozik, és annyit mond, hogy nem.
2010. dec. 25. 13:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!