Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tud akkor elhajtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud akkor elhajtani?

Figyelt kérdés

Irtam egy lánynak, hogy többet szeretnék, mint barátság (nem lehetett élőben, bocsi, ne kérdezzétek, hosszú). Két hónap után irta meg, hogy nemigaz, hogy amig együtt jártunk suliba, addig ezt nem tudtam elmondani. Megis irtam hogy miért nem (mert barátja volt, mert küszködött a tárgyakkal, mert dolgozott pl.), hosszabb levélben.

Ennek már 5 hónapja. Most mégis mi a francért nem lehet akkor legalább lecseszni a másikat, hogy "mivan nem értesz a szóból?" vagy valami?? Ennyit nem érdemel meg a másik az őszinteségért meg a küzdésért, hogy lőjék le inkább ne szenvedjen???!!


2010. dec. 23. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd pár hónap múlva ír.
2010. dec. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy cipoben evezunk.... Enis msn-en mondtam el neki, csak az a kulombseg, hogy en lany vagyok. Nekem se adott valaszt mar tobb mint ket hete. Vannak sajnos ilyen emberek is. Nekem azt tanacsoltak ha nezzem levegonek ne koszonjek neki, ra se nezzek. Szerintem tegy te is igy. Elvegre te vagy az "aldozat" voltal olyan bator, hogy be valld erzeseid, de o ezt figyelmen kivul hagyta. Ne foglalkozz vele, egy ido utan lehet o fog odamenni hozzad, ha nem mas azert hogy megkerdezze hogy mi tortent, hogy megromlott koztetek a dolog....
2010. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy nő a legritkább esetben képes megmondani, h nem kellesz neki. Főleg mert külső alapján választ pasit mindegyik, így azzal kéne indokolnia, h nem tetszel neki.
2010. dec. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Nekem azt tanacsoltak ha nezzem levegonek ne koszonjek neki, ra se nezzek." hát ez fog menni, mert elvileg véletlenül sem találkozunk, még csak azonos kerületben sem lakunk...

dehogy tényleg ennyivel se tartozzunk egymásnak? Nekem is kellett már ilyet csinálni, az iwiwes csajok és pasikban nekem is irtak már be lányok, mégis volt "képem" finoman leszerelni őket, igaz nem abban a pillanatban, hanem ilyen 3-4 nappal később, nemazért mert gondolkoztam, hanem mert akkor ment ez a küzdés...

de egyszerűen csak sz@rul érzem magam emiatt. Egy szatirt legalább felképelnek, vagy legalább csúnyán ránéznek. Igy most úgy érzem magam, mintha bohócot csináltam volna magamból, egy szánalmas figurát, aki arra sem méltó hogy válaszoljunk neki...


"Ne foglalkozz vele, egy ido utan lehet o fog odamenni hozzad, ha nem mas azert hogy megkerdezze hogy mi tortent, hogy megromlott koztetek a dolog...." hát ez elvileg nagyon logikátlan, hisz ő hajtott el, és a labda is nála van...

2010. dec. 23. 14:33
 5/12 modian ***** válasza:

Írtál neki, ő kérdezett, te válaszoltál, kész. Épp ez a visszakérdés volt a válasz szerintem.


Ez le van zárva az ő részéről, lépj túlrajta.

2010. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Majd 3-4 hónap múlva felhív, hogy átgondolta, és találkozni szeretne. Te meg fogsz lepődni rajta, hogy mi ez a hirtelen változás, és pláne az önbizalom, mert nagyon rámenős lesz.

És akkor 2 és fél óra, egy csók és talán egy ágyjelenet után kiderül, hogy 3 hete teherbe esett, és kell neki egy biztos pont.

Csak addig őrizd meg a soszámod, mert a pultnál kérhetik.:)))


Boldog karácsonyt!:D

2010. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most szemtelenkedni akartál velem ugye?
2010. dec. 25. 01:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe azt a lányt! A nők már csak ilyenek. Én majd két évig szenvedtem egy lány miatt akinek bevallottam, hogy tetszik nekem. Ennyi időbe telt neki "bevallania" hogy én neki nem. Írtam neki leveleket, sőt rengeteg verset is, személyesen is elé álltam, hogy akkor itt vagyok hordjon le, hogy hagyjam békén, de semmi ... sosem mondott semmit. Aztán megunta és rögtön azzal jött, hogy ne zaklassam :S

A lényeg, hogy ha tovább próbálkozol ezek után is piszkosul rosszul fogsz járni. Ne kövesd el az a hibát amit én!

2010. dec. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Jobban kinézni valszeg nem fogsz, más meg úgyse számít a nőknek, szal jobb ha elfelejted!
2010. dec. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Túlspilázod, én is ilyen voltam kamasznak, tejbetök.

Nem hosszú és nyúlós leveleket kell írni, az mindig vészharangot kongat.


Az már nagyobb baj, hogy ahelyett hogy tanulnál a hibádból, inkább megsértődsz és frusztrált harciaskodásba akarsz kezdeni, lásd az első közbeékelt kommented.


Minden ember más, abszolút joga van figyelmen hagyni a leveleid.

Lehet hogy nyersnek hangzom, de hidd el, jártam már a cipődben és ilyenkor pontosan ilyen hangnem kell.

Később majd megérted.

2010. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!