Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy nem tudom most mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én egy 15 éves lány vagyok. Kb fél éve elképesztően szerelmes vagyok egy srácba, akin nem tudok kiigazodni. Néha úgy csinál mintha bejönnék neki és össze akarna jönni velem, néha pedig alig szól hozzám. Nem értem. Játszik egy bandában és mindig megkér hogy álljak elé az első sorba, múltkor pl egymásra nézve énekeltük egyik számukat(konci közben), olyanokat is mondott mikor megkérdeztem tőle msnen hogy mit csinálsz most erre a válasza az volt hogy rád gondolok:). Viszont a napokban megismertem egy velem egy idős srácot aki nagyon jól néz ki, sokat szemeztünk aztán bejelölt facebookon, majd msnen is. El hívott falat mászni is. Olyan érzésem van mintha ő is nagyon bejönnem nekem. Létezik egyáltalán ilyen hogy egyszerre 2 srác jön be?:S nagyon kellemetlen nekem ez így. Lehet hogy csak azért gondolom így mert ő udvarol nekem, arra a srácra pedig aki tetszik, túl régóta várok?

Nagyon szépen köszönök minden normális választ:) 15/l


2010. dec. 22. 19:45
 1/4 Snowpehely válasza:

Igen, ez lehetseges. Es idovel ra fogsz jonni, hogy az elso srac tobbet jar a fejedben.Lehet, h. f1(fiu 1) csak ilyen flortolos tipus.Nekem is volt(nem is egy...) ilyen osztalytarsam, mindenkivel igy viselkedtek, aki egy kicsi hajlandosagot mutatott erre. Lehet, hogy "szabadidejeben" tetszel neki(bocsi a megfogalmazasert). Vagyis neha eszebe jutsz, de nem mint elete nagy szerelme.Nem almodozik rolad estenkent, s persze mas lenyokat is ugyanugy eszrevesz. F2 szerintem elegge beledzugott, hogy igy mondjam.Szerintem nagyon bejossz neki.


Ha ugy latod, hogy f1-el nem alakul semerre a kapcsolatotok, ne varj ra: f2-nek igazan tetszel!

2010. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Snowpehely válasza:
ja, es valoban, szerintem azert jon be neked f2, mert udvarol, es orulsz, hogy f1-el ellentetben tesz is valamit erted. De ettol fuggetlenul neked meg mindig f1 tetszik nagyon. Epp az emlekek miatt, amit neha (talan tevesen) jelnek vettel. Pl. azt a "rad gondolok"-ot.
2010. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem csajozok.
2010. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán van ilyen.Előre is bocsi a fogalmazásért de a te korodbeli lányok ilyenkor arra buknak ha valaki felfigyel rájuk és valami érdeklődést mutat irántuk.De viszont közben neked megvan a saját szerelmed amit nem akarsz könnyen elengedni.F1-et szolidan kérdezd meg , hogy szeretne e vmit tőle, mert te úgyérzed egy kicsit nyomul de mégse. Annak függvényében ha nem-et mond fogadd el és adj esélyt F2-nek hogy jobban megismerd , erre való a randi.Adunk egy esélyt vkinek hogy megismerjük .Max annyi lesz a vége hogy bocsi de nem megy. Na de mindegy elkalandoztam... A lényeg , hogy fölösleges arra várnod aki ugyse jön el. Ha F1 aztmondja hogy nemérdekled akk F2. Ha érdekled F1-et akk meg elhív valahova és te megtod mondani F2-nek hogy bocsi, de most nem vok aktuális, vagy vmi ilyesmit.
2010. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!