Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből még lehet vmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet vmi?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk. Régen bejöttem neki és kavartunk is, de végül nem jöttünk össze. Én most szerelmes vagyok belé. Azt mondja, most is bejövök neki, de nem akar semmit és már barátként kezel. Ha van még esély egyáltalán, akkor mit lenne érdemes tenni?

Vagy lépjek túl rajta és maradjak vele barát?


2010. dec. 16. 15:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha továbbra is a legjobb barátja maradok, akkor szépen lassan már be sem jövök majd neki. Vagy esetleg, ha a nehéz időkben is mellette vagyok, akkor rájön, hogy mit érez?
2010. dec. 16. 15:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Legyél barátja...

Soha nem értettem ezt a kavarós dolgokat, de mindegy.

Talán még van esélyed kavarni vele még párszor.

2010. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akar összejönni veled?
2010. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kavarás úgy volt: Szakított a barátjával és eléggé bejöttem neki, és azt hitte így túl tud lépni rajta. Aztán nem jöttünk össze, mert még nem volt képes továbblépni.

Mivel már az előző barátjánál esélytelen és már több mint fél éve szakítottak, nem értem miért nem akar összejönni velem, amikor rákérdezek, azt mondja nem tudja miért, de nem.

Már barátként tekint rám.

2010. dec. 16. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
vazze, én nem értem az ilyen kavarós, továbblépős dolgokat... magyarázzátok már el. Ha tetszik neked kérdezd meg, próbálkozz, ha meg nem mered akkor hagyd, ha visszautasít akkor is hagyd. Ennyire nehéz ezt ? Ezer lány van még azon az eggyen kívül.
2010. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.

Egyébként nem az a baj, hogy barátként tekint rád, hanem hogy mást nem akar. És ennek nem a barátság az oka, hanem valami más.

2010. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!