Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gátlásaim vannak a fogaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásaim vannak a fogaim miatt. Elállóak, de nem sárgák és nem is hiányosak. Mit tegyek? Félek emiatt ismerkedni!

Figyelt kérdés
Az interneten megismertem egy fiút és már jó ideje levelezgetünk, és nagyon szeretne találkozni, de én nem merek a fogaim miatt, félek hogy emiatt nem kellek majd neki. Rakatnék fel fogszabályzót, de én most anyagilag nem tehetem meg, nem támogatják már nekem , mert 18 múltam. Eddig, azért nem zavart, mert a régi barátomnak így tetszettem és elfogadta. Nincsen más bajom magammal, csak ezzel, amúgy csinos szép arcú és testű, kedves nőnek mondanak. Várjak és ne ismerkedjek meg senkivel, míg nem lesz elég pénzem fogszabályzóra? Köszönöm, aki ad őszinte választ!
2009. jan. 21. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges emiatt aggódnod, senki nem fogja első randin azt kérni, hogy mutasd meg a fogsorod. Barátnőm melléhez is kellett kb 2 hét, hogy észrevegyem, mekkora: nem számított. A fogaid nem szépek, vagy csúnyák, hanem olyanok, amilyenek. És aki csak emiatt ítél el, nem is érdemel meg téged. Szóval nyugi :)

21f

2009. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy egy férfi is írt választ, így még jobban kezdem elfogadni, hogy ilyen és kész, fogadjon el úgy, ahogy vagyok :) Köszi! :)
2009. jan. 21. 23:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem is iszonyatosan zavart, nem is szerettem mosolyogni, nagyon csúnya volt. Én bevállaltam a fogszabályzót, most szívesebben mosolygok agy fogszabályzóval, sokszor olyan szép mint a régi fogsorom volt :D Nekem 4 fogamat húzták, és nem szokott fájni amikor meghúzzák, szóval szerintem ha zavar akkor gyűjts fogszabályzóra, de ha nem olyan vészesek a fogaid mint nekem voltak... Legtöbb ember végülis teljesen feleslegesen rakat fel fogszabályzót, dehát szíve joguk...
2009. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én a mostani barátommal chaten jöttem össze [ez 2,5 éve volt], és amikor jellemezni kellett magunkat, már akkor beírtam, hogy 'barna haj, zöld szem, csálé fogak : D'..megjegyeztem, hogy engem ez az utóbbi mondjuk eléggé idegesít..ő pedig mondta, hogy nincs ezzel semmi gond, akkor lenne gáz, ha rohadnának. : DD. ráadásul mikor találkoztunk, már voltunk olyan jóban, hogy ne ezt figyelje rajtam..azóta meg már nem is zavar engem sem.

csak őszintén.

2009. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!