Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gátlásaim vannak a fogaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásaim vannak a fogaim miatt. Elállóak, de nem sárgák és nem is hiányosak. Mit tegyek? Félek emiatt ismerkedni!

Figyelt kérdés
Az interneten megismertem egy fiút és már jó ideje levelezgetünk, és nagyon szeretne találkozni, de én nem merek a fogaim miatt, félek hogy emiatt nem kellek majd neki. Rakatnék fel fogszabályzót, de én most anyagilag nem tehetem meg, nem támogatják már nekem , mert 18 múltam. Eddig, azért nem zavart, mert a régi barátomnak így tetszettem és elfogadta. Nincsen más bajom magammal, csak ezzel, amúgy csinos szép arcú és testű, kedves nőnek mondanak. Várjak és ne ismerkedjek meg senkivel, míg nem lesz elég pénzem fogszabályzóra? Köszönöm, aki ad őszinte választ!
2009. jan. 21. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elállnak a fogaim,és gátlásos is voltam miatta,mert sokan leszóltak miatta!A fogszabályzóhoz 2 egészséges fogamat ki kellene húzni,azt pedig nem szeretném,így inkább elfogadom magam olyannak,amilyen vagyok!Hidd el,hogy a pasi sem lesz tökéletes,akivel találkozol,biztos,hogy Ő is izgulni fog,hogy tetszik e majd neked!Felesleges ezen aggódni,senki sem tökéletes!
2009. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elfog a srác fogadni ha tetszel neki, nekem se szépek ilyen téren a fogaim, és egy pasi se szólt még. Erről te nem tehetsz, ha szeret így szeret.Nyugodtan talizz vele
2009. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon! a volt barátod a biztosíték rá, hogy nem kell szégyellned a fogaidat. fogd fel kis szépséghibaként. nekem is kusza kicsit elöl a fogam, de ez soha nem akadályozott egyetlen párkapcsolatomban sem, soha nem fordult még elő, hogy pasi emiatt utasítson vissza. amúgy el tudom képzelni azt is, hogy valójában nem is annyira feltűnő ez a szabálytalanság, csak Te nagyítod fel magadnak. koncentrálj arra, hogy a többi külső adottságod rendben van.
2009. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok és köszönöm a biztatást, próbálom legyőzni, de sokszor nem erek ettől beszélni, mert tudom egyből azt nézik, de mindegy majd valahogy legyőzöm és, ha lesz egy kis tartalékom, akkor azért feltettem a fogszabályzót nem más miatt, hanem magam miatt! A srác meg így képek alapján nagyon is jó néz ki, biztos nem fogadna el engem...de tényleg köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 21. 21:43
 5/14 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy így levelezgetés alapján nem mondtam neki, hogy fogszabályzóra szorulnak a fogaim, írjam meg neki? Vagy hagyjam..majd élőben meglátja és fut amerre lát :)))
2009. jan. 21. 21:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyat ne moondj hogy úgyse fogadna el! Ha nem ismered akkor ne ítéld meg! Lehet hogy kinézetre olyannak látod aki válogatós, de hidd el lehet más véleménye lesz rólad pozitívan! Ha meg nem akkor egy bukó paraszt magyarául megmondva..
2009. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is elállnak a fogaim, nem is kicsit. Pedig egyébként széparcú, alakú, csinos lány vagyok. Eddig egy pasit sem riasztott el, sőt szóba se került. Ha interneten ismerkedek, akkor sem szoktam elmondani, igazából eszembe se jut:D Ne is gondolj rá, hidd el, hogy a pasit sem fogja zavarni. Ha meg mégis, akkor b*ssza meg:D

Nekem egyébként egy éve van komoly kapcsolatom, barátomat pedig egyáltalán nem zavarja:)

2009. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Felesleges megírnod neki, én semmiképp sem javasolnám. Akkor látná rajtad, hogy ez mennyire zavar. De ne zavarjon, legyen önbizalmad:)

2009. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a szemfogaim álltak ki, úgy néztem ki mint egy kis vámpír:) de nem zavart. A barátaimat sem, pedig volt egypár. Aztán 22 évesen úgy gondoltam, mégsem nézhetek ki örökké úgy, mint egy statiszta egy horrorfilmből. A fogszabályozáshoz ki kellett huzatnom két fogamat, aztán a végén még a felső bölcsességfogaimat műtéti úton eltávolíttatni. Rohadt macerás volt, fájt, nem tudtam harapni, meg egyáltalán normálisan enni. HAmburgert, almát évekre elfelejthettem. Nem mertem nyilvános helyen enni, hátha valami odaakad:) És most kb 3 éve szedték le, de megint kezd kackiás lenni a fogsorom:)

De amiatt nem ismerkedni, mert nem hálivúdi a mosolyod? Felejtsd el!!!NEkem vámpírfogra is azt mondták, h ez a szexepilem! Ismerkedj bátran, hidd el, nem az a lényeg, h mennyire csálé a fogad!Akinek mégis, na az olyan is.

2009. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van...és én csinálok nagy dolgot belőle! Nem tudom csak vágyom egy szép gyönyörű fogsora, hogy nyugodtan tudjak mosolyogni, beszélni, de megpróbálom szexepilként felfogni :) Tényleg kedvesek vagytok és köszönöm az őszinte válaszokat, sokat segített! Azért szorítsatok, majd a találkozásnál, hogy összejöjjön a dolog és tetszek neki! :)
2009. jan. 21. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!