Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác társkeresőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác társkeresőn, de nem vagyok regisztrálva :S?

Figyelt kérdés

És nem is szeretnék fennt lenni, mert nem keresek társat. De úgy írnék neki...

Annyira rossz, hogy csomóan vannak fennt, van, aki be is jön, mégsem tudok velük érintkezni. :(


2010. dec. 15. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

és ebbe hol a kérdés? de amúgy sztem van olyan része az adatlapnak ahol be állíthatod hogy barátot vagy mit keresel :P nézz meg 1 reget sztem ez alap 1 ilyen oldalnál :P

[ és nyomogassuk afelfelé nyilakat eltűnt 2%om XD]

2010. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Regisztrálj be, más lehetőség nem nagyon van. Az első néhány levelet többnyire ingyen elküldheted. Írj bele mailcímet, onnan aztán privátban mehet tovább.
2010. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem regisztrálj,írj rá a srácra,ha ő is akarja kérd az msnjét,végül töröld magad az oldalról
2010. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

E-mailt nem ír ki a profilján? (nem értek ehhez, nem szoktam ilyen oldalakat nézni) Vagy ha reg kell hozzá, hogy lásd, regelj be, nézd meg, aztán töröld magad.

(Előzőnek: nyomom felfele, ha te is :D :P)

2010. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valamit valmiért. Kínos lenne fent lenni, vagy mi? Ők se szégyellik, neked se kell. Ha meg nem keresel társat, mit számít, hogy bejön valaki vagy nem?
2010. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez a törlős dolog nem is rossz ötlet. Hülye vagyok, hogy nem jutott eszembe. Lehet hamis adatokat megadni? Persze utána neki rendesen bemutatkoznék :)

Ja és ha írok neki az oldalon, akkor leregisztrálás után még ott lesz a postaládájában?

2010. dec. 15. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:
mondd melyik társkeresőn van, kinyomozzuk Neked az msn címét!
2010. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
email is jó lenne :) msn-t nem nagyon használom.
2010. dec. 15. 16:39
 9/13 A kérdező kommentje:
párom.hu
2010. dec. 15. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyből hamis adatokkal kezdesz, hogy a francba bízzon meg benned valaha is?
2010. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!