Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek csábító a 27-31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek csábító a 27-31 éves pasik körében?

Figyelt kérdés
Trükkök?
2010. dec. 14. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Furatátmérővel már semmire sem mész
2010. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Értik, csak te nem érted. Amit kértél hidd el úgy van.
2010. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Trükk: ne odősebbek után rohangálj :)
2010. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egy korosztályt nézz ki magadnak, hanem egy embert akinek tetszeni akarsz. Egyszerűbb egy kiszemelt célszemélynek bevetni a trükköket.
2010. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nőiességgel. Ezt imádják :):) 18 voltam amikor megismertem egy igazi férfit, aki imádott, már akkor rájöttem, hogy nőiesnek kell lenni, akkor tudod megcélozni az idősebbeket és hidd el, beválik. Ha okos vagy, értelmes vagy és mindemellett nő, tehát nem ilyen mellvillogtatós plázacica, hanem elegáns, finom, aki valóban a nőiességével, közvetlenségével, humorával és eszével hódít, akkor nyertél :):)
2010. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja és hogy észrevegyenek: Mosolyogj rá és vesd be a tekintetet. Úgyis oda fog menni. Véletlenül halld meg amit mond, nevess a viccén (de csak ha tényleg humoros) és automatikusan magadra fogod terelni a figyelmét.

Amit én még a varázsnak tulajdonítok az a Paris Hilton Heiress parfüm. Isteni az az illat, annál jobb nem létezik, akkora önbizalmat ad. Anno ez a férfi, akit írtam, hogy 18 évesen ismertem meg megdicsérte :) Felajánlotta, hogy elvisz autóval ne vacakoljak és akkor a kocsiban mondta, hát azóta is ezt a parfümöt használom :)

2010. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ma 18:56. Szerinted 25 évesen idősek hozzám a 27-31 éves pasik? Hülye..

Többieknek köszönöm a normális válaszokat!

2010. dec. 14. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!