Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, őszintén, hogy viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén, hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha egy srácnak az arca régen nagy és gyulladt pattanásokkal volt tele, mára már rendbejött kezelés által, viszont néhol maradtak kisebb hegek. De a srác mások elmondása szerint jóképű....mennyiben gátolja ez az embert csajozás terén? és mi róla az első benyomás? ez már lehet kizáró ok?


kort és nemet is írjatok !


2010. dec. 13. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha már begyógyultak. ..és különben is a külső nem a legfontosabb. Hiába közhely, de mégis igaz. Lehet, hogy egy babapopsi arcú srác is egy hülye tahó. 19/L
2010. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem biztos, hogy nem zavarna. Sőt, lehet, hogy ezért jobban tetszenél, ez lehetne a szexepiled ;)

Ne akarj tökéletes lenni. Ha mások is azt mondják, hogy jóképű vagy, akkor biztos minden rendben van;)

20/L

2010. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
engem se zavrna, magamat ismerve ha tényleg bejön a srác észre se venném :D
2010. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Engem egyáltalán nem zavarna. Főleg, hogy nekem a hátam van tele hegekkel.
2010. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha valami megfog benned, ezt kb észre sem veszem.
2010. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz. heggyógyulást segítő krémet írhat fel neked. az sokat segít:) amúgy részemről nem zavaró.
2010. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pont nemrég ismertem meg egy ilyen csávót és nagyon bejön. :D
2010. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hmm...érdekesen pozitív válaszokat kaptam:)
2010. dec. 13. 14:52
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tökéletes hey...

Mindenkinek vannak hibái... pattanás, anyajegyböl kiállo szörszal, narancsbör bla bla bla.....

Es sztem ha rendes vagy meg kedves meg aranyos, lehet veled hülyülni, akkor nincs probléma...

Egyébként megnyugtatlak nincs olyan ember, akinek soha nem volt pattanása :D

17/L

2010. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hegek nem zavarnak, csak az anyajegyek.
2010. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!