Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén, mi a fenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, mi a fenét tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Olyan szeretethiányom van, hogy lassanként beleőrülök. Már fizikailag fáj a szívem, 1,5 éve nem jött hozzám közel egy lány sem, és mindenki elküld a fenébe... Közlik, hogy csak a "helyes, izmos és komoly" pasik jönnek be nekik, másnak esélye sincs náluk. Minden követ megmozgattam már, és mindig zsákutcába futottam, vagy egy pofonba. Akár az élettől, akár egy lánytól. Mackós alkatom van, 183 centi magas vagyok, és 82 kiló (elsősorban nehéz csontozat). Szemem barna, hajam úgyszint, szeretek hülyéskedni, de ha kell, akkor komoly és tényszerű is tudok lenni. Abszolút törődő és kedves típus vagyok ha lányról van szó (máskor sem vagyok tahó), de nem kötök meg neki szinte semmit, csak 2 dolgot. 1, ne csaljon meg; 2, ne cigizzen. Ja, és kezet emelni soha nem lennék képes rájuk. Most őszintén, mi bajuk van a lányoknak velem??

Egy kétségbe esett 16 éves srác


2011. szept. 5. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az h még fiatalok és hülyék de legalábbis a nagyrészük.De ne aggódj 1:Nem gáz ha ilyenkor még nincs barátnőd.2:Találhatsz még olyan lányt akinek bejössz.Az az igazság h ez a kor a külsőségekről szól!Én is szenvedek emiatt nem számít h rendes vagy ha nem olyan a külsőd és nem vagy megnyerő meg menő ez csak később változik meg.A normális lányoknak fiúknak de legalábbis a nagyrészüknek ez a kor elég rossz:S
2011. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A külsődet leszámítva én is ilyen vagyok és kb. így érzek, gondolkodok is.


Nekem sincs barátnőm, pedig azt mondják nem vagyok ronda...


De tapasztaltam, hogy a lányoknak nem jön be ez a jó fiú típus, amilyenek mink is vagyunk.


Neked is meg kell próbálnod férfiasabbnak lenned.


pua.forum.hu


Ez sokat segíthet szerintem.

2011. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
amíg olvastam azt hittem idősebb vagy... ne idegeskedj, a te korosztályodhoz közel eső lányoknak még érniük kell... nem mondom, hogy nincs kivétel, de többségük öntelt, beképzelt liba... a sors majd intézi amit eltervezett, ne ess kétségbe, az első csókomra 18 éves koromba került sor... nekem is fájt a sok elutasítás, de az élet mindig kárpótol... csak néha időbe telik...
2011. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A barátnő keresést még nehezíti, hogy legszívesebben egyből átölelném ahogy alkalmam van rá, éreztetném, hogy mennyire szeretem....
2011. szept. 5. 21:07
 5/18 anonim ***** válasza:
próbálj tr csajozni,ne azt várd hogy a csajok menjenek oda hozzád:) jó ruhát stb,mert olehe th mégiscsak a kulso fog meg belso megtrat,de énis igy vagyok vele,mert kicsit igy "husisabb" vagyok és akkor már alig kellek valakinek:( L/14 reméllem azért kicsit tudtam segiteni:)
2011. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szánalmas... más meg 20+ felüli és várja az igazit de nem jön...

fáj ezért? akkor még nem csalódtál, na majd akkor fog fájni de nagyon

2011. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kéne összeismerkedned egy lánnyal, vagy akár több lánnyal, hogy nem rögtön a párkapcsolat legyen a célod... elősször csak barátkozzatok, hülyülés, együtt lógás meg ilyenek... mert barátoknál nem számít a külső. És ha úgy adódik hogy megkedvelitek egymást, nem szabad elrontani az egészet egy egyértelmű kérdéssel hogy járna e veled vagy hasonlók... légy türelmes, és majd csak lesz valami :))
2011. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
és ne próbálj meg minél jobban kinézni és minél jobban megmásítani magad... mindig add önmagad, és barátkozz bátran, úgy hogy észre se vegyék hogy esetleg nem vagy az az élsportoló izmos típus... ha valaki megszeret akkor nem a kinézetedért fog szeretni...
2011. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves utolsó, nagyon felnyitottad a szemem :)
2011. szept. 8. 15:47
 10/18 anonim ***** válasza:

egy jó tanács...ne akarj minden áron barátnőt találni, mert ha teljesen rágörcsölsz akkor tuti nem találsz. de ha úgy állsz hozzá, hogy szereted önmagad és elégedett is vagy a külső/belső tulajdonságaiddal, akkor biztos könnyeben találsz magadnak társat :)


19/l

2011. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!