Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén, mi a fenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, mi a fenét tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Olyan szeretethiányom van, hogy lassanként beleőrülök. Már fizikailag fáj a szívem, 1,5 éve nem jött hozzám közel egy lány sem, és mindenki elküld a fenébe... Közlik, hogy csak a "helyes, izmos és komoly" pasik jönnek be nekik, másnak esélye sincs náluk. Minden követ megmozgattam már, és mindig zsákutcába futottam, vagy egy pofonba. Akár az élettől, akár egy lánytól. Mackós alkatom van, 183 centi magas vagyok, és 82 kiló (elsősorban nehéz csontozat). Szemem barna, hajam úgyszint, szeretek hülyéskedni, de ha kell, akkor komoly és tényszerű is tudok lenni. Abszolút törődő és kedves típus vagyok ha lányról van szó (máskor sem vagyok tahó), de nem kötök meg neki szinte semmit, csak 2 dolgot. 1, ne csaljon meg; 2, ne cigizzen. Ja, és kezet emelni soha nem lennék képes rájuk. Most őszintén, mi bajuk van a lányoknak velem??

Egy kétségbe esett 16 éves srác


2011. szept. 5. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a soraidat és komolyan kezdtelek megsajnálni..

Aztán megláttam 16 éves vagy...inkább nem mondok semmit, kisfiú vagy még, lesz időd még csajozni.

2011. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

írj egy privit (:

kíváncsi vagyok.

2011. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

shanana , mire vagy kiváncsi? , tudtommal téged a csajok érdekelnek. :)

amúgy inkább ne igyon és cigizzen minthogy fordítva, de az a legjobb ha egyik se.

2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kb 600x leírtam, hogy bi vagyok. (:

amúgy meg akinek tudok, annak próbálok segíteni.

2011. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy shanana, elküldtem a privit :)
2011. szept. 8. 18:49
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetem is hasonló. Kerülnek a lányok, mert nincs roice-roice-om, rózsadombi villám és millióim. Pedig alapból jóvágású vagyok és nagyon jó humorérzékkel rendelkezem. Sajnos ma már a külsőség a divat és nem önmagáért szeretik az embert. (Tisztelet a kivételnek). Én 21 éves vagyok és eddig még csak egy komoly kapcsolatom volt... Pedig én is minden követ megmozgattam egy kapcsolat érdekében, de mindhiába. Az egyik előző kommentelőnek pedig: Sajnos nem feltétlenül működik az a taktika, hogy összehaverkodunk aztán talán belémszeret a csaj, mert a legutolsó pillanatban is mondhatja, hogy "legyünk csak barátok" ami megint tipikus és nekem rengeteg ilyen volt.
2011. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

B@szki ne lúzerkedj!

Én is 186ceni vok csak én 106kg! És?

Most is vagy 3vasat tartok a tűzbe.Lányoknak duma kell, jófejség szeretnek röhögni! Erre gyúrj rá!

2011. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző, a k*rva anyád :) <3 3 csajnak udvarolni egyszerre nem éppen szép dolog.
2011. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!