Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok ha egy lány megírná nektek, hogy tetszetek neki? (mindezt emailben kitalált névvel)

Figyelt kérdés
Ezért e-mailben mert azt akarom, hogy minél hamarabb megtudja és azért kitalált névvel, hogy tippeltethessek vele, hogy ki vagyok.
2010. dec. 9. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Passz!


Ha nem lenne barátnőm, biztos megnézném magamnak, hogy ki is az....

2010. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
örülnék
2010. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszel kiscsillag! :)
2010. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem inkább azért nem írod a neved, mert nem mered?
2010. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem én aztán megmondom neki. Csak tippeljen, mert lehet, hogy rögtön rájön és akkor legalább megtudom, hogy mennyire tűnt fel neki, hogy bejön nekem. xD
2010. dec. 9. 19:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Belemennék a játékba, és előbb-utóbb "lerántanám róla a leplet", mindkét értelemben ;), pláne hogy most nincs barátnőm. :))
2010. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ugye ha nem lenne az eseted akkor nem röhögnél rajta a haverjaiddal? (nem azért kérdem, mert ronda vagyok csak lehet, hogy más stílusú lányok jönnek be neki vagy nem tudom...)
2010. dec. 9. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel (19:39), akkor nem röhögnék. Főleg nem a barátaimmal -nem rájuk tartozik. Nem vagyok túlzottan válogatós, ha van valami, ami megfog a lányban, akkor miért ne? :)
2010. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azért hogy tippeltethessél vele???

nos figyu teszem azt elkezd tippelni....már a 100.személyt tippeli és még mindig nem talált ki téged...ezután nem lennél annyira megdöbbenve,megbántva hogy inkább lefújd az egészet???

2010. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez a tippelősdi elég baromság... vegyük azt az esetet, ha mondjuk egyáltalán nem jössz be neki. Akkor biztos vagy 1-2 csaj akik tutira bejönnek neki, ő biztos tökre megörül hogy valamelyik közülük. Aztán mikor kiderül, hogy te vagy az (aki egyáltalán nem jön be neki) még nagyobb lesz a csalódás. Szerintem inkább nyíltan mondd meg neki, ki is vagy, persze csak ha el mered mondani;)
2010. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!