Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Nektek mennyi idobe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek mennyi idobe telik, mig elfelejtitek egy lany szerelmi vallomasat? Illetve maskepp tekintetek egy olyan csajra, aki elmondta nektek, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
máshogy. ha nem tetszik nekem akkor tartom az egy lépés távolságot, igyekszem úgy viselkedni, hogy ne legyen félreérthető a számára.
2011. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos én is voltam már ilyen helyzetben... csak azt tudom mondani, mint az első válaszoló. Kerüld a szemkontaktust, ne is figyelj rá, foglald el magad... ---> persze ezt csak akkor, ha az illető nem tetszik:-)
2011. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak az a helyzet, hogy en vagyok a lany, es en mondtam el a sracnak, hogy tetszik, de o nem mondott semmit. Ez kb 3 honapja volt.

En pedig azt furcsallom, hogyha nem tetszek neki, akkor miert valtozott meg a viselkedese velem szemben. Regen eszre se vett, meghal mellette alltam se. Most pedig elore koszon, ha lat. Valamint egy alkalommal hosszasan a szemembe nezett, amit eddig soha nem csinalt. En ezt nem tudom hova tenni.

2011. febr. 23. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
17:31-es vagyok: Próbálj meg beszélni vele valamilyen témáról. Aztán pedig kérdezd meg csak úgy, hogy mit gondol rólad! A válaszból már tudsz következtetni...
2011. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!