Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik a lány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a lány. Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép kiscsaj a suliba.És megkérdezte ma pl hogy vagyok?Köszön,de előtte én nem közeledtem sehogy hozzá de nézegettem.Ha mondanám neki h elvinném egy patinánsabb étterembe egy vacsorára az jó lehet?
2010. dec. 9. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon cukik lennétek ennyi évesen egy 5 csillagos étteremben, de elég ha megkérdezed te is hogy hogy van és azt mondod neki hogy milyen csinos...és megkérdezed beültök e valahová teázó kis bár bőven elég
2010. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy "sunáználak", mint a napiszaron szokás.

Amúgy meg először talán találni kéne egy közös témát, mert ez így nagyon gáznak hangzik, hogy "Helló, teccő e'viszlek egy patinás étterembe".... Szerinted nem gáz ajtóstól rontani a házba?!

2010. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 f amúgy
2010. dec. 9. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:

hát én lehet hanyatt-homlok menekülnék ha valaki étterembe akarna vinni, persze az is igaz hogy sokmindenben külön állatfaj vagyok...

de tlán inkább próbálj először beszélgetni vele, hívd el kávézni v teázni vmi aranyos helyre

2010. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az étterem jó de nem első alkalomra mert drága. ha gazdag vagy akkor nem akadály, de ha nem akkor ne csináld úgysem a kaja a fontos beültök valahova megisztok egy forró csokit (úgy is hideg van) és dumáltok ennyi
2010. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne étterembe vidd, erre van egy szabály, hogy mindig csak olyan helyre vidd, amit hosszútávon is tudsz majd neki biztosítani, tehát többször el tudtok majd menni, amikor csak szeretne. Ha elviszed egy puccos étterembe, máskor is el fogja várni, hogy elvidd, mikor már nem lesz rá félretett pénzed, majd mást keres, aki biztosítani tudja neki ezt a megszokott luxust.

Vidd el sétálni, aztán üljetek be egy teaházba, kávézóba, stb. és beszélgessetek.

Én egy lány helyében, de még a saját helyemben sem örültem volna sose, ha rögtön étteremmel kezdtünk volna.

Szóval csak lazán, kérdezd meg tőle, akar-e veled teázni valahol. Sok sikert!

2010. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teázóba vidd, az étterem sznob dolog ebben a korban.
2010. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
állj elé és mond ezt: Dugnám a fosódat szivi
2010. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki: Fugáznám a fingódat
2010. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!