Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszik nekem egy lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nekem egy lány, és ha odamegyek hozzá, akkor mit mondhatnék neki, hogy ne blokkoljak le? Mert nálam a blokkolás az rendszeres és van mikor ő/k sem kérdez/nek és egyszerűen csak csönd van!

Figyelt kérdés
Segítsetek! Köszönöm!
2010. okt. 12. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

ami eszedbe jut.

ha epp a krokodilokon jar az eszed, akkor arrol beszelgessetek. meseld el neki hogy hol lattal krokodilt, meg hogy jatszottal is vele. malmoztatok, aztan ittatok egy pohar bort. stb

nembaj az ha baromsag, meg nem igaz amit mondasz. de figyel rad, kozbe meg jokat rohog. es ha rohog az csak jot jelent. csak valamirol beszelgessetek.

2010. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszön, bemutatkozik első körben.
2010. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönés, bemutatkozás az alap :)
2010. okt. 12. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
nemkell semmit itt h mitmondj stb összevisza baromság is lehet vagy ha épp meglátsz az utcán valami arról stb stb lényeg hogy szinte egyfolytában beszélj de úgy hogy ő is hozzátudjon szólni :) régen énis ilyenvoltam hogy csend de azóta csak nyomatom ezerrel,hatásosabb :DD
2010. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne te blokkolj le, hanem őt blokkold le


"leblokkolom leblokkolom a nőte olyan csinoseza nőű ee őűű vezet?"

2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!