Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a nők?

Figyelt kérdés
Mindig kedves voltam velük, mindenhol előre engedem őket, de ők levegőnek néznek, semmi elismerés, semmi jelzés, hogy jó vagyok.
2010. dec. 9. 15:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem volt még, bármit is csinálok nem érdeklem őket, semmi nem jó nekik, voltak akik azt mondták, hogy nagyon helyes vagyok, még sem kerestek, hiába vártam rájuk, szóval nem értem mi van, nem bírok kiigazodni rajtuk.
2010. dec. 9. 16:24
 12/21 anonim ***** válasza:

Ne ítéld el rögtön a női nemet, mert egy csomó mindenki értékeli (én is), ha az ellentétes nem tagjai pl. előre engednek ajtóban vagy csak megfogják az ajtót.

Azt szerintem ne várd, hogy rögtön rád vetik magukat egy udvarias gesztus után, mert azért még neked teperni kell, hogy odáig eljuss. :)

20 l

2010. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hiába vársz, te vagy a férfi, neked kell lépni :)
2010. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én teperjek?És értem nem tesznek semmit a nők?
2010. dec. 9. 21:16
 15/21 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Legközelebb majd én nyitom ki neked az ajtót! :)

Viccet félre téve, hogy a francba akarod, hogy legyen bármilyen kapcsolatod, ha nem jelzed a lánynak. Aki normális lány, az értékelni fog téged, a többiek meg elhajtanak, de ezzel ők veszítenek és nem te.

Egy lány, hogy tegyen addig érted bármit is, amíg nem is ismeritek egymást, meg semmi jelét nem látja, hogy egyáltalán érdeklődsz utána? Nem azt mondom, hogy tapadj rá, csak érdeklődj...és ne minden héten másik lány után, hanem egyet válassz ki és legyél kitartó. Azt szeretjük.

2010. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én megszólítom, de azért ő is érdeklődjön utána, meg adjon jeleket, hogy tetszem neki mielőtt megszólítom, ennyi.

De a mai nők nem adnak semmi jelet.

Két ember van egy kapcsolatban, szóval ezért elvárnék egy kis biztatást:)

2010. dec. 9. 23:07
 17/21 anonim ***** válasza:

jogos, hogy 2 emberen áll vagy bukik a dolog, de az én maradi felfogásom az, hogy a srácnak illene megtenni az első lépést (le lelehet hurrogni és azt is tudom, h ez a 21. század, de akkor is)

Szerintem észre lehet venni az embereken, hogy

a, ,,milyen helyes ez a srác" arc

b, unott arccal bámulnak és közömbösen néznek rád

c, mi a francot akarsz és elhajtanak a búsba, na ez a bunkó stílus

szóval, hogy mi jár az ember lánya fejében mikor találkozik veled

2010. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
mondjuk én lány vagyok, és engem is szólítottak már le, de olyan zavarba voltam hogy csak hebegtem-habogtam :D csak előfordulhat ilyen is, azért írom.
2010. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Én szívesen odamegyek bárkihez, de csak ha tudom, hogy:

1.Nem lesz bunkó velem

2.Nem fog lenézni/ kinevetni

3.Nem lesz passzív és érdeklődik ő is

4.Ad jeleket, hogy tetszem neki és nem küld el


Nekem a jelek olvasására kéne rágyúrnom, szerintem keresek is hozzá egy lány barátot aki majd segít ilyenekben:)

2010. dec. 9. 23:36
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert hozzá!
2010. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!