Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a következő jelek mire utalnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek a tettei azt bizonyítják, hogy félénk vagy bátortalan, pl. ha váratlanul bukkanok fel a közelében, akkor csak köszönni mer, de ha tudja h ott leszek, akkor legtöbbször leszólít és megkérdezi hogy mi újság, beszélgetünk, esetleg felhoz vmi közös program lehetőséget. Ám kettesben még nem voltunk, és amikor a haverjai is a közelben vannak, szeret nagyokat mondani, mint a nagy csajozógépek. Nem tudom eldönteni, hogy ez most csak a haverjainak szól, hogy megmutassa milyen tökös legény (egyébként a baráti mindig mosolyognak rám és köszönnek) és igazából a félénk énje az igazi, vagy ez a nagyszájú? Akinek van tippje esetleg, megköszönném.
2010. szept. 3. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Namost ha valami be van bizonyítva (első mondatod), akkor abban nem kételkedünk.
2010. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2010. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy ő egy félénk fiú aki nagyonbbnak akar látszani.
2010. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%-os for president.
2010. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kkzz ***** válasza:

Félénk, a baratái előtt mindenki kicsit másképp viselkedik. Gondolom nem vagytok túl idősek, szóval ez még normális is fiatal korban. Egyértelműen tetszel neki, és próbál is beszélgetni, de erre úgymond fel kell készülnie, ezért van az, hogy csak köszönni képes ha hirtelen lát meg.


Nyilván beszélt a barátaival arról, hogy tetszel neki, azért vigyorognak rád állandóan. Végülis ez is természetes.


Ne aggódj, előbb-utóbb ki fogja nyögni hogy ha akar valamit, erre ő is rá fog jönni talán - csak akkor lehet belőle valami, ha tesz is érte. Azért valahogyan bátoríthatnád...

2010. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
peranormális tevékenységekre utalnak szerintem... de amúgy osztom az elsővel a véleményem
2010. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xyu ***** válasza:
én is ilyen vagyok :D
2010. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xyu ***** válasza:
én is ilyen vok csajokkal mindig izgulok de a haverokkal meg nagy a szám ilyenek
2010. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!