Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a nők?

Figyelt kérdés
Mindig kedves voltam velük, mindenhol előre engedem őket, de ők levegőnek néznek, semmi elismerés, semmi jelzés, hogy jó vagyok.
2010. dec. 9. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én még nem utállak. :DD

amúgy ilyen a társadalom :D mindig azt veszik észre aki feltűnősködik

2010. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy szép vagy gazdag, akkor csinálhatsz akármit, nem fogsz kelleni senkinek.
2010. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy előreengedésért ne várj hálálkodást.
2010. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Rengeteg embernek van nője akik nem gazdagok és nem néznek ki jól.

Nekem a külsőmmel sincs baj, és anyagilag is jól állok.Ezek nem számítanak, ettől még nem jönnek a nők.Észre sem vesznek.

2010. dec. 9. 15:37
 5/21 anonim ***** válasza:
vagycsak rossz helyen keresed
2010. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Talàn aki levegõnek néz,õ is levegõnek érzi magàt!Ezen ne ràgódjàl,majd jön aki értékeli ezeket a mozdulatokat!
2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg nem csak az ilyenekre gondolok, hanem úgy általában, egy jó szónak örülne az ember, hogy jól csinálja amit csinál meg hogy elismerik.
2010. dec. 9. 15:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az alap, hogy előreengeded őket. Nekem meg szokták köszönni. Különösen ha nagy vigyorral, széles mozdulattal, teszem ezt, és a szemükbe nézek, akkor legalább egy mosollyal díjaznak.
2010. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Nocaaa válasza:
A mai világban már szinte mindenki levegőnek nézi a másikat, ezt nem kell magadra venned!!! Legyél nyitott, ha tetszik valaki kezdeményezz, ha adódik egy lehetőség,h beszélgethess vele, tedd meg!!!Hidd el nem benned van a hiba!!!!
2010. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Bocs, de miért utálnának? Azért utálat és észre nem vétel között van különbség. Talán túlzottan vágysz a figyelmükre ezért elszürkülsz.

Volt már barátnőd? Hány éves vagy?

2010. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!