Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszem neki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Hogyan tudnék közeledni felé, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, lassan másfél éve járunk egy osztályba. Többnyire velünk lóg (velem és néhány barátnőmmel) és elég jóban vagyunk. Sokat szórakozunk együtt, persze én meg belezúgtam. Néha azt veszem észre, hogy órán engem néz, de lehet csak képzelődöm.

Köszi a válaszokat előre is :P

L/16


2010. dec. 7. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

figy kezdj el vele még többet beszélgetni de csak vele 2esben szal vegye észre h akarsz vmit.


és egy kis idő után felvetheted h esetleg el mehetnétek vhova együtt tökmind1 hova. ha azt mondja oksa akk bejössz neki. ha nem akk mer maradtok barátok és ennyi:)

2010. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hello...en is belezugtam az egyik osztalytarsamba...mi is naon jo baratok vagyunk,ha van valami gondja mindig nekem mondja el...egyszer megkerdeztem tolle a neten,hogy mit gondol rollam,es azt mondta hogy neki bejovok,es orulne ha ilyen csajt talalna maganak mint en vagyok:Dna szoval hajra NET:D
2010. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!