Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki merjek közeledni?

Figyelt kérdés
van buszsofőr és nekem nagyon tetszik és sztem én is tetszem neki de nem vagyok biztos benne. mikor megyünk busszal mindig néz a visszapillantó tükörből és már rá is mosolyogtam és ö viszonozta is de bizonytalan vagyok.
2010. márc. 26. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Jajj!!! Csak buszsofőrrel ne kezd!

Hidj nekem!

Ők csak kihasználják a lányokat!:(

Amugy nem csak rád mosolyog...ez tuti...


Ha nem akarsz egy irtózatosat csalódni akkor hagyd az egészet! :(

2010. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne szóld le a buszsofőröket én is az akartam lenni kiskoromba hüpp :) Pedig rendes vagyok:)Nem mindegyik olyan nőcsábász, nem kellene általánosítani.
2010. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

aha, most még ugy gondolod , hogy rendes vagy!

Aztán belekerülsz a szakmába, mindjárt nem lennél olyan rendes!


Amugy tényleg tisztelet a kivételnek ! De ebből nagyon kevés van!

2010. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is oda vagyok a buszsofőrökért. Nem is egyért, mert 1xre 3 is tetszik :$

apukám is az, és anyumat is úgy ismerte meg és hátt itt vagyok én. anyum is sokat szenvedett mert apum sokat nézte a nőket, de hála istennek 1-2 balhé után már változtatott a dolgon. azóta meg semmi és ennek már 17 éve.

szal sztem emberfüggő. mert az egyik aki tetszik, neki van családja, és télleg nem is nézi a nőket, meg nem hízeleg. a másik, neki nincs családja, de ő sem nézegeti a nőket. de a harmadikból már kinézem a dolgot. szóval sok ilyen van, de vannak rendesek is.

mondjuk attól is függ, hogy hány éves vagy, mert ha fiatal vagy(15-18) akkor vigyázz velük, de ha meg már 20-és a többi onnantól fogva, egy próbát megér, és a végén jól is elsülhet a dolog :) szurkolok

2010. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek :D XD

Szerintem inkább hagyd...:S

2010. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg...
2010. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!