Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszem neki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Hogyan tudnák közeledni felé, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, lassan másfél éve járunk egy osztályba. Többnyire velünk lóg (velem és néhány barátnőmmel) és elég jóban vagyunk. Sokat szórakozunk együtt, persze én meg belezúgtam. Néha azt veszem észre, hogy órán engem néz, de lehet csak képzelődöm.

Köszi a válaszokat előre is :P

L/16


2010. dec. 7. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem több esélyed lenne, ha tudnák helyett azt mondanád, h tudnék.
2010. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.: Te meg tanuld meg,az nem sztem,hanem szerintem ;)

Utálom,amikor normális válasz helyett csak kritizálják egymást az emberek..:)

Amúgy beszélgess vele sokat,legyetek minél többször együtt,csináljatok közös programokat,és figyeld meg a reakcióit.Küldhetsz jeleket is,mosolyogj rá,próbálj vele szemezni,legyél kedves.:)

Majd ki fog alakulni.:) Sok szerencsét.Amúgy ha gondolod,erre meg válaszolj te! : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__13619..


Most megint kedves volt velem.Nem értem..:)

2010. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!