Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Hogy tudnék közeledni hozzá?

Figyelt kérdés
Egyik nap mikor jöttem haza busszal, velem szemben, néhány sorral előbbre ült egy lány. Nagyon megtetszett és próbáltam vele felvenni a szemkontaktust, de először nem akart sikerülni, míg később észre vettem, hogy néz engem, volt olyan mikor csak rám-rám pislantott majd elnézett, és olyan is, mikor néhány másodpercig engem nézett (legalábbis úgy vettem észre). Sajnos nekem társaságom volt, Ő is ült valaki mellett, és én eléggé nyuszi vagyok ahhoz, hogy odamenjek egy lányhoz. Barátok Köztből eléggé hasonlít a Lindára, valahogyan ezzel odatudnék hozzá menni, ha újra találkozom vele? Mert kellene valami téma, nem szeretnék azzal odamenni, hogy mennyi az idő :)
2010. máj. 8. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
F/16
2010. máj. 8. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
na hasonlítsd senkihez!!
2010. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne*
2010. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az a linda elég hülyén néz ki,szóval inkább ne :D
2010. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se ezzel menj oda hozzá, de attól még menj. De egyébként az, hogy néz nem feltétlenül jelenti, hogy tetszel neki, de mindenképpen van valami, amiért érdekled. És a legtöbb lányt nem zavarja szerintem, ha egy fiú oda megy hozzá, főleg, hogy valószínűleg ő is észrevett már téged. :D Hát elég érdekesen fogalmaztam. Amúgy én is lány vagyok, és nálam általában így van. Sajnos velem is megesett már, hogy egy barátnőm miatt néztem egy srácot, mert kíváncsi voltam, hogy hogy néz ki, de ez nem túl gyakori, aztán persze meg is bántam, mert láttam, hogy észrevette, hogy nézem. De mondom, ez szerintem nem valami gyakori.
2010. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!