Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem lesz barátnőm? 18/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm? 18/F

Figyelt kérdés

Már írtam 6 lánynak, ebből egy válaszolt, de ő is csak elutasított, a többi még válaszolni sem volt hajlandó.


Pedig nem nézek ki rosszul ( és ezt nem nagyképűen mondom ), és nem csak "arra" hajtok.


2010. dec. 5. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó most már kíváncsi vagyok rá, hogy hogyan nézel ki, hogy egész nap itt panaszkodsz.. Külddj már lécci egy képet privátban :)
2010. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ma 20:33-asnak írtam..
2010. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De igen, mert én is így csinálom. Ha találkoztunk már élőben, akkor hiába hívom el randizni. Ha nem, akkor az 1. randi megvan, másodszor ugyanúgy hiába hívom. És ez minden lánynál így szokott lenni.
2010. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hihi, már van :P
2010. dec. 12. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!