Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem lesz barátnőm? 18/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm? 18/F

Figyelt kérdés

Már írtam 6 lánynak, ebből egy válaszolt, de ő is csak elutasított, a többi még válaszolni sem volt hajlandó.


Pedig nem nézek ki rosszul ( és ezt nem nagyképűen mondom ), és nem csak "arra" hajtok.


2010. dec. 5. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy és túl szépeknél próbálkozol :)
2010. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én csak "arra" hajtottam mégis lett csajom hosszú távú lol


Am meg nem lehet h túl nyomulós vagy? Vagy nemtom, elég kevés az infó :S Bemásolhatnál ide egy levelet h pl. milyeneket szoktál írni a csajoknak!

17/F

2010. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kiknek írtál egyáltalán? Társkeresőn? Azt felejtsd el! Inkább sokat mászkálj, hogy egyre több emberrel (lánnyal) találkozhass. Szerezz új barátokat, haverokat. Ha egy lánnyal úgy ismerkedsz meg, hogy egy közös ismerős mutat be titeket egymásnak, akkor már sinen vagy. Elkerülöd a kínos ismerkedés szakaszát. Minél több embert ismersz meg, annál jobb esélyekkel indulsz a csajszerzésben. Állj fel a gép elől és menj emberek közé.
2010. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem csak az a gáz hogy túlságosan ezen stresszelsz, összejön nefoss be... változtass a technikán, amiatt meg h elutasítanak nem kell egyszerre elkeseredni hiszen aki nem próbál nem is talál. meg miaz hogy irsz ? :S remélem nem azt a módszert csinálod hogy látsz egy fullidegen csajt fészen aztán irsz neki h szia tetszel mert akkor 100 ból 1 fog visszairni. szélesítsd az ismerettségi köröd, kerülj közel csajokhoz akik tetszenek, mások segitségével (szal kerülj bele a haveri körükbe röviden :D ) ugy már sokkal lazábban megy minden... hiddel ;)
2010. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még csak 18 éves vagy,fiatal. Előbb-utóbb biztos találsz magadnak valakit és hidd el a neten keresgélős párkapcsolatok ritkán tartósak. Szerintem ne mindig ezen járjon az eszed és akkor fogsz rá találni az igazira amikor nem is gondolnád.
2010. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, akkor nem lesz. Ha nem, akkor lesz. Ennyi.
2010. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
soha
2010. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha zárkózottabb vagy és így érzed jól magad akkor sem kell rögtön hűbelebalázs,partyarc figurára váltani mert úgysem menne hidd el.

Hogy honnan tudom?

Onnan hogy én is olyan típus vagyok mint te azzal a különbséggel hogy nekem már volt pár "csirkém".


Hogy hogyan kell megnyerned a magadnak ezt a lányt.

Itt a recept:

1,Biztos van Myvipje,iwiw adatlapja azon rajta van hogy mi a hobbija,mik érdeklik.Megnézed és azokban a témakörökben "kiképzed" magad.

2,Felveszed MSN-re a csajt mert elsőre élőbe ugyse menne,mert zavarba jönnél az meg leblokkolna.Tehát felveszed MSN-re elmondod neki hogy tetszik neked meg szimpatikus meg egyebek.

Ha a csaj ezek után érdeklődést mutat akkor van esélyed ha nem akkor nincs.

3,Beszélgetéskor kérdezz majd rá a hobbijaira meg egyebekre és amikor mondja te nyomd a betanult szöveget.

4,Beszélj meg vele egy találka időpontot.

5,Menj el a találkára lehetőleg úgy hogy jó megjelenésed legyen.Szóval piszkáld ki a koszt a körmöd alól,fújd be magad vmi jó dezodorral,vegyél fel vmi sportos rucit.

De a legfőbb a személyiség!

Határtalan önbizalommal lépj oda hozzá,próbálj megnyerő lenni és humoros.Mesélj neki vicces sztorikat vagy találj ki.Beszélj vele filmekről,zenéről,ruhákról,idióta emberekről a suliban..stb.

Lényeg hogy jól elszórakoztasd.

De nyomj el pár bókot közbe és hívd el a végén egy 2. randira.

6,

Menj el a 2. randira és mikor találkozol vele egyből csókold le.És mond el hogy mennyire hiányzott meg sokat gondoltál rá meg egyéb nyálasság.

7,

A pipi el fog olvadni és lett egy barátnőd.

A többi pedig gyerekjáték.


Csak vigyázz túl hamar ne szakíts vele mert akkor megint kezdheted előről a tortúrát!

2010. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző, ez szép és jó, de csak akkor működik, ha nem vagy irtózatosan ronda :(
2010. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül.

minden csak hozzáállás kérdése

2010. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!