Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a StraigtEdge pasik?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudná a Straight Edge azt jelenti, hogy nem iszik, nem drogozik nem cigizik...
2010. dec. 4. 22:41
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

semmi ezcsakegy újabb divatirányzat, anno voltak az emok akik depressziósak, mostmeg lesznek a sztrét edzs-ek akik mintaéletet élnek.

hamarosan minden 3. kérdés ezlesz h csajok/pasik, bejönek nektek a sztrétedzs csajok/pasik? mint anno az emókkal. aztán megjelentek az emo 600 féle válfaja, majd szerencsére elmúlt, most jönnek a sztrétedzsek, éljen, éljen.

2010. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy mint az emo. Ez a műfaj a Hardcore-hoz tartozik és Amerikában terjedt el ahol az alkohol fogyasztás 24év alatt nem volt engedélyezett, ekkor jöttek a bulikban is a pia mentes szabályok. Mikor a fiatalok épp a pénztárnál álltak 1 fekete X-et ragasztottak pecsételtek a kézfejükre ezzel tiltakozva az szerek ellen.


Innen jött ez az egész, ezt nem érdemes majmolni mert nincs jelentősége. Itt nem számít a külső.


Érdekesség képpen van Vegan sXe(vegetáriánus)

18/F

2010. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
nemérdemes majmolni, de úgyis azlesz belőle...
2010. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Az, hogy bejönne-e egy ilyen pasi nem ettől függne nálam. A cigivel meg a droggal egyetértek. Viszont nekem nem gond, ha a csávó bulikban iszik egy kicsit, de az se ha néha elszív egy-egy szál cigit.
2010. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
ha divat lesz akkor legalább olyan divat, amitől kevesebb lehet az ittas vezetők meg a kábszeresek száma... ennyiből már jobb is mint az emo nem?
2010. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

ne már!

imádom a Tequilat :DD

ez a straigtedge baromság.

volt barátnőm, aki megkért hogy tegyem le a cigit és egyik napról a másikra dobtam ki féldobozzal a kukába. más kérdés, hogy amikor szakítottunk akkor megint vettem egy dobozzal.

én nagyobb tisztelet tudok annak adni, aki tudja hol a határ.

ahogy én is tudom mennyi piát bírok meginni és hogy nem remegek meg sírok azért ha nem tudok elszívni egy szál halálrudacskát :|

2010. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

09:14-es laktózérzékeny barátom. NEKEM nem változtat a szervezetemen a laktóz. A koffein,vagy éppen a Δ9THC viszont MINDKETTŐNKRE hasonlóan hatna. Kapisgálod már mi a különbség az allergének és a drogok között?


Amúgy nem vagyok csaj, csak kérdezni akartam, hogy 1. du­gni azért néha szoktak? Vagy csak egymással? 2. Muszáj angol szót használni erre is?

2010. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az emberek betegek. Én iszok, cigizek, füvezek mégis mindig van csajom. Ez nagyon gáz hogy divatból mindenki hirtelen jó lesz.
2010. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig ez egy jó stilus és az a beteg aki berugik. És igen dugni szoktak, és minden aberációt elitélnek.
2010. dec. 10. 18:54
 40/54 anonim ***** válasza:
lényegében énis hasonló vagyok nem cigizek nemdrogozok inni csak bort kóstolok mert ugye a hobbim a borászkodás de ez abban alapdolog de többet inni meg berúgni semmi estre sem :)
2010. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!