Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a StraigtEdge pasik?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudná a Straight Edge azt jelenti, hogy nem iszik, nem drogozik nem cigizik...
2010. dec. 4. 22:41
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Engem az sem zavar, ha ritkán egyszer egyszer részegen érkezik haza. Legalább van min mosolyognom :)
2010. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart... Straight edge...:DXD:D.
2010. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám be a dolgot. nyzok, iszok, kávézok, drogozni nem szoktam de már probáltam párszor a füvet.

Egyébként meg ahogy előttem is irták a drog az egy elég tág fogalom. Elég sok minden beletarozik. Például Szerintem az sokkal károsabb ha az ember naponta megiszik 0.5 liter colát mintha 0,5 liter sört inna meg...

2010. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Mivel dohányzom, nem. Nem tudnék együtt lenni egy nemdohányossal. :/ Mivel ő nem tudja tolerálni általában, hogy dohányzom. És egy pasi miatt nem fogok leszokni.
2010. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Én is buliban iszok, cigizek, próbáltam a füvet.

De szeretnék sraight edge lenni már, mert tudom hogy kárt teszek az egészségemnek.

2010. dec. 5. 00:14
 26/54 anonim ***** válasza:

jézusom erre már külön szó is van? naneeeee...figyi, sztem ha az akarsz lenni, annyira azért ne hangoztasd h te straigtedge vagy, mert ezígy kimondva sztem k*rva vicces :D

sőt...nem feltétlen kell kiírnod a homlokodra h tenimszol, nemcigizel, nemdrogozol....persze ezígy mind szép és jó, de aki ezt ennyire hirdeti, meg ennyire reklámozza az nem jó, hanem inkább idegesítő.

légy normális, én azt javaslom

2010. dec. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

Mindig tanul az ember, ezek szerint StraightEdge vagyok vagy mifene :D

Cigi, drog alapból nem, ivás 1-2 havonta, akkor is csak 2-3 sör max.

2010. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

már van egy...:)

amúgy ez a "minden olyan szer, ami megváltoztatja a szervezet működését" szöveg meg már túl általános...ennyi erővel az is megváltoztatja, ha tejet iszom, és fo.ok tőle, mert laktózérzékeny vagyok...

2010. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
22:53!
2010. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy no drog és no cigi, mondhatni alapvető. De a kultúrált alkoholfogyasztással és a nem túl gyakori haveri berúgással mi a gond?

21f

2010. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!