Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a StraigtEdge pasik?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudná a Straight Edge azt jelenti, hogy nem iszik, nem drogozik nem cigizik...
2010. dec. 4. 22:41
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Igen! A barátom is straightedge, bár ő nem tud róla.:)
2010. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
51%

Én nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, nem kávézom, nem szexelek.

Néha szörnyű fejfájásom van. Az orvos szerint nagyon szoros a glória... :-)

2010. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Kávét hogyne lenne szabad inni. A Straight Edge-k Pepsit isznak :D.
2010. dec. 4. 22:50
 14/54 anonim ***** válasza:
Az alkalmi alkoholfogyasztás nem zavar és a dohányzás sem. Viszont kábszeresnek a kezét nem fognám meg, nemhogy kapcsolatot létesítsek vele.
2010. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Különben nagyon nem vagyok Straight Edge de az akarok lenni .
2010. dec. 4. 22:52
 16/54 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy drágaságaim, felvilágosítalak titeket:


Drog: Minden olyan szer, amely a szervezetbe bekerülve megváltoztatja annak működését.

Ez a laikusoknak szánt definíció. Hogy értsétek a kávé, a kóla, az alkohol és a cigaretta is beletartozik, és a kábítószerek is. A drogokat lehet elkülöníteni legálisra és illegálisra. Az illegális az a kábszer, a többi legális, kivéve a gyógyszerek, azok a kettő között helyezkednek el.

2010. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyen pasi vagyok. Nem iszok, nem dohányzok, nincs szenvedélybetegségem, nem beszélek csúnyán, nem járok diszkóba, tisztelettudó vagyok, gyakran beszélgetek a felnőtekkel... próbálok szeretettel élni ebben a negatív világban.


17/F

2010. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Sajnos a mifajtánkat a társadalom perifériájára sodor ez a "civilizáció", de eljön még a mi időnk. :) Egy muszlim vagy hindu országban persze ez alap lenne.
2010. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy én ilyen sztrájtedzs vagyok. Azt hittem, hogy én "Penis infortunatus lateris sinistri" vagyok, de most megnyugodtam...
2010. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
Igen :) Nagyon tisztelem az ilyen fiúkat. Az én barátom is StraightEdge volt 3 évig, most az egyetemen már néha legurít 1-2 sört a haverjaival, de csak üdítőként, sosem részegedik le. A drogozás és a cigizés nálam alapból kizáró ok, az ivást pedig ne vigye túlzásba= ne legyen sose részeg. 20/L
2010. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!