Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány , mindig ugyanazzal a busszal járunk , és nagyon bejön , valamennyire ismerem is , de nem merem megszólitani , mindig a féltestvérével van , és ez is zavar . A kérdés arra vonatkozik , hogy nem merem megszólitani .
2010. dec. 4. 18:10
1 2
 11/14 anonim válasza:

ja szemezgess vele és utánna menny oda és beszélj vele,

ja és itt valaki azt írta hogy félsz a lányoktól? nem félsz csak nem mersz nem ugyanaz,énis bevoltam fosva az elsőnél

ja és hagykérdezzem meg hogy hány éves vagy?

2010. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez is gázos , mert nem az első , és máskor nem paráztam , talán a lány ilyen különleges . Amúgy 14
2010. dec. 6. 18:17
 13/14 anonim válasza:

Haver ne szaroz ennyit a gondolkodás a tettek gyilkosa!!!!!

Fogod magad ha máshogy nem megy: facén fel vetted már hogy az első lépés meg legyen(am én utálok facén csajozni de most ez mindegy) És így kiderül hogy van-e pasija de ha van majd dobja!!! Vicces fiú vagy ?? ha igen néhány jó poén és már is meg van a koncakt! De a csajozásra nincs jó recept de maradj spontán kedves! Ha meg nem jön össze akkor hagyd a francba van még annyi jó csaj! SOK SIKERT !!

2010. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
figyel én most nem rég jöttem össze a barátnőmmel oda mentem és beszéltem vele mertem és nyertem ha tetszik neked és úgy érzed lehet jövője a kapcsolatnak akkor meny és beszélj vele én úgy éreztem hogy nekem a mostani párom lesz az igazi érted volt hogy a suliban vége volt az óráimnak és csak azért még 3 órát ott ültem a folyosón hogy beszélgethessek vele 15 percet és ez egy lány értékeli még ha másnak ez furcsán is hangzik úgy hogy legyél bátor udvarias kedves vicces bókolj neki és a tied lesz de csak akkor nyomulj ha tényleg úgy gondolod hogy ő kell neked ne törj össze fölöslegesen egy szívet
2010. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!