Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van a visszautasításokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a visszautasításokból, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
17/f vagyok, és már jópárszor visszautasítottak, 1-2 érdekes mondattal is, önbizalmam már szinte nulla, hogyan tudnám ezt esetleg növelni, vagy valami hasonló?
2009. nov. 14. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha ennyiszer utasítanak vissza, akkor ne csajozz, mert vagy bűn ronda vagy, vagy iszonyat tahó.
2009. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írnál példát az érdekes mondatokra?
2009. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Próbálkozz értelmesebb csajnál, csak magát minősíti ha leolt. Engem is utasított el csaj de normálisan "Bocsi, de barátságnál nem szeretnék többet"


Csajozz tovább, légy laza, és megtalálod ahz igazit. Ha otthon poshatsz, nem megy az álomnő házhoz :)


Na hajrá!


17/F

2009. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, nekem már kétszer jött házhoz az álomnő...
2009. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A külső nem is számít szerintem egy pasinál. A belső a lényeg.

Egy csaj...

2009. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rossz csajokkal kezdtél,keress valami normális csajt,aki nem képzeli magáról,hogy körülötte forog a világ.Ja és nem mindig az a legjobb választás,amelyik hamar adja magát...
2009. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, de én már elfogadtam a dolgot, úgy könnyebb


16/F

2009. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz? Ne add fel. Sablonduma, de tényleg így van, és nem csak ebben, hanem az élet minden területén is.

Hallottam egy sráchoz, aki ugyanazzal a dumával egy este több tucat csajhoz odament. Ha a 100. csajnak jött be ez a duma, akkor őt hívta meg egy italra, ha a 47.-nek akkor őt. És ő sem tett semmit, "csak" nem adta fel.:) Pedig gondolj bele: a 100. csaj előtt kilencvenkilenc elutasítást kapott...

2009. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanmár ez természetes. Aki próbálkozik több helyen is, tutira kap elutasítást. Ez így van jól. Nem jöhet be mindenkinek az illető. 16-17 évesen meg mit nyekeregtek itt? Még gyerekek vagytok. Tudod hány nőd lehet még az életben? Lazán és fel a fejjel.
2009. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Érdekes mondat:"nem leszek pedofil, nem járok veled" megjegyzés: 7hónap eltérés.

Nem szoktam sok időt itthon tölteni, ez nem probléma.

2009. nov. 15. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!