Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha aszt mondja hogy átgondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha aszt mondja hogy átgondolom, legyünk addig barátok, van esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy szerelmet vallottam 1 lánynak.

Már 3.5 éve szeretem,és csak most mondtam el (Tudom,fosós vagyok :/)

Nos,ez 1 bulin történt,táncolás után elhívtam inni valamit és itt vallottam be.A reakciója meglepett,elégé furcsán vette,pár perc után kaptam a választ:

Eszt még át kell gondolnom,addig lehetünk barátok?

Nagyon lecsapott a válasza,szerintetek van esélyem hogy összejöjjek vele?Fontos lenne a válasz!

F/13


2010. dec. 3. 22:20
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj,hogy megtudtam,a legnagyobb "partyarc"(vagyis szőke hajú,táncos, stb.) srác tetszik neki,és én ígyis szerelmet vallottam :(
2010. dec. 3. 22:29
 12/42 anonim ***** válasza:

no para


várd meg a döntését, ha okos, téged választ, ha nem, a nagypofájút


lény laza, és higgadt

a téma túl van tárgyalva

2010. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Nagypofájút?? 13 évesen??... Fiatalok vagytok még, amúgy nem tudom.. ha egy 19 éves mondta volna ezt, akkor azt mondom nincs esélyed, de egy 13 éves lány mit tud még arról hogy hogy kéne dönteni? Még bármi lehet. ;)
2010. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Csak már olyan hülyeség jutott eszembe...(Hogy elmegyek hozzá holnap és választ követelek mert olyan gyomor idegem lesz most 1 ideig...)
2010. dec. 3. 22:33
 15/42 Funktasztikus ***** válasza:
na srác az ilyenektöl kiméld magad..13 évesen minek jár(tok) diszkóba nem értem....kiméld magad az ilyenektölezekböl lesznek a legnagyobb kur.vák...
2010. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Nem is komoly buli volt...

Egyszerű osztály disco...

2010. dec. 3. 22:35
 17/42 Funktasztikus ***** válasza:
jah az más:)arra én is eljártam:D nah ovakodj akkor is az ilyentöl hidd el elöttem alakult át egy két ismim nagy ribancá:)
2010. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

ne izélj már (úgy se)


a csaj agyilag hozzád képest kb traktor, szal csak várj

2010. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Én is tudok ilyenekről,de őt ippeg eltudtam a bulira rángatni :D
2010. dec. 3. 22:38
 20/42 A kérdező kommentje:

22:38

NEM HÜLYE!

Gondolj bele,(lány fejjel)tetszik neked valaki,ekkor 1 régi ismerősöd akire csak barátként gondoltál szerelmet vall neked,te is gondolkodnál rajta kit választasz...

2010. dec. 3. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!