Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összeszedtem magam, mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeszedtem magam, mind Önbizalomilag mind mindenileg, de újra elvesztettem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nemrég, 1,5 hónapja sikerült összekaparni magam, csak a jót néztem az életben, önbizalmam eléggé megnőtt, örültem neki, észrevettem hogy boldogabb vagyok, és tényleg könnyebb szemezni, ismerkedni és egyebek. Majdnem minden nap történt valami, vagy szemezés, vagy megismerkedtem lányokkal. Közülük találtam egyet, akivel azt hittem hogy lesz minden, egy hétig szép is volt minden, utána elmondta, hogy ő másvalaki mellett kötelezte el magát régebben, így én is szimpatikus vagyok neki és egyebek, de nem akar tőlem semmi komolyat. Na most megint ugynott vagyok mint ezelőtt. Se a szemezés nem megy, nem vagyok boldog semmi. Nem tudom visszahozni a "régi" önmagam. :( Mit tudok tenni? Csak a jót keresem benne, mert ugye csak ez egy votl a sok közül, én is tapasztaltam hogy jó ha van önbizalom, de nem akar visszajönni...
2010. dec. 3. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem azért nincs önbizalmam, mert azok az emberek, akikkel nap-mint-nap találkozok, lenéznek és úgy kezelnek, mintha ilyen gyerekes és prűd lennék (kialakult kép, nem tudom miért :( )

Neked meg emiatt simán lehetne, nem értem, hogy mi bajod, ha valami nem sikerült, de meg lettél dícsérve, mint jellem. Nem benned volt a hiba, folytasd hát tovább amit eddig csináltál.

2010. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, olyan furcsa. Mindenesetre tényleg sokat jelentett, én is boldog voltam/vagyok és több helyzetet észrevettem, és értelmeztem. Lehet kell még egy kis idő... Első. Még iskolába jársz, hogy lenéznek téged? Mert ez olyan gyerekes viselkedésnek tűnik a többiek részükről.
2010. dec. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!