Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan veszem észre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszem észre, ha összeszedtem valami fertőzést vagy betegséget?

Figyelt kérdés
az utóbbi néhány alkalommal óvszer nélkül szexeltem pasikkal (gyógyszert szedek, lindynette 20-at). hogyan derítsem ki, hagy ugyan nem-e szedtem össze vmit tőlük!
2009. jún. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nőgyógyász? Vagy oda ciki elmenni, mert világosan elmondja, hogy csak a teherbeeséstől véd a tabi és, hogy gyakori partnercserénél nem ez az ajánlott védekezési forma, hanem a gumi óvszer?
2009. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát szorítok neked. Mindenesetre múltkor egy férfi ismerősöm kapott így el majdnem aids-et. Nem sokon múlott. Azért ideje lenne észbekapni!!!
2009. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!! Azzal semmi gond nincs, hogy több pasival is szexelszt, de hogy nem használsz gumit, az nagyon gáz!!! Nem kell ám nagy dologra gondolni!!! Elég egy hpv-t összeszedni.
2009. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem ciki elmenni nőgyógyászhoz!

egyébként, ha nem kaptam volna észhez, akkor nem írtam volna ki a kérdést, és nem aggodalmaskodnék!

tudom, hogy hiba volt, de visszacsinálni már nem lehet!

köszi a válaszokat

2009. jún. 8. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!