Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? (lent. )

Figyelt kérdés

Soha nem volt barátom 20 éves lány vagyok, sokan dícsérnek, hogy csinos vagyok, az alakommal semmi gond, és az arcom sem ronda, bár én szépnek sem tartom, amolyan kislányos. 18 évesen beleszerettem egy srácba, de sajnos viszonzatlan volt, néhány hónapja éreztem azt, hogy talán már nem vagyok szerelmes, már nem vágyom rá, soha nem akarok vele lenni... elmúlt a szerelem.

Nemrég a munkahelyemen felfigyeltem egy srácra, először észre sem vettem, vagyis éreztem valamit, de nem vonzott, egyik nap észrevettem, hogy néz, nem törődtem vele, majd másnap ismét nézett, vagyis néztük egymást, mind két alkalommal, mivel semmi tapasztalatom pasizás terén rákérdeztem, de semmi értelmes választ nem kaptam, itthon gondolkodtam el a dolgon, hogy mi most szemeztünk, hogy talán van akinek én is tetszem, de ma már nem nézett, inkább elment mögém, sőt egész nap mintha került volna, de főként a tekintetemet, ha kérdeztem valamit épphogy csak válaszolt, de persze akadt, hogy beszélt hozzám de más volt mint két nappal ezelőtt.

Mi történhetett vele? Én csak találgatni tudok, mivel semmi tapasztalatom, nem hinném, hogy azért nézett, mert ej de ronda vagyok, kétszer egymás utáni napon, szóval nem, nem volt rajtam semmi fura...

Tetszik ez a srác, de nem tudom mit kéne tennem, se tapasztalatom se bátorságom, mindig csak várok, de tudom, hogy a "herceg" magától sosem fog bekopogtatni az ajtómon.

Mit tehetnék, felejtsem el? Srácok ti miért viselkedtek így? Tudom, az ha valaki néz, még nem jelent semmit, de azért látom, ki hogy néz, bár már ebbe sem vagyok biztos.:/


2010. dec. 2. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem csak belemagyarázod, nem hiszem h tetszenél neki. Viszont biztos te is tetszel sok pasinak, legfeljebb nem foglalkozol velük, mert csúnyák.
2010. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Basszus! Mintha csak rólam írtál volna! Én is pontosan így vagyok, vagyis voltam a mai napig,épp most jöttem rá,hogy a pasi csak játszadozott velem,mert van neki egy édes kis barátnője. Fel a fejjel,bár te nem olyan magasról esel le,mint én. Meglátod,majd egyszer megtalálod a párodat, csak ne keresd, felbukkan ő majd magától. Legalábbis én így teszek, ez bőven elég volt.
2010. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!