Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megkérdezzem öt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezzem öt? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta tetszik egy fiú és nemrég elmentünk "randizni" nagyon tetszik nekem és úgyveszem észre hogy én is neki! :) Szerintetek hoyg kérdezzem meg hogy ekerne e velem járni? CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK! ♥ (persze nem rögtön elsö randi után)
2010. dec. 1. 20:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
13 és 15 kb :D
2010. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Kiröhögsz? 12 és 14! (de érett gyerekek vagyunk :D) (mérmint nem úyg értem mert nem akarjuk AZT csinálni, mint manapság már elég sokan fiatalon :P)
2010. dec. 1. 20:40
 13/43 anonim ***** válasza:

én sokkal idősebb vagyok :)

de nyugodtan ölelgetheted :)

2010. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
OKééééé :) Akkor mikor majd újra jöna karjaiba ugrok és mikor megkérdezi hogy miért megmondom hoyg jó napom van! :D Hihetö? XD
2010. dec. 1. 20:44
 15/43 anonim ***** válasza:
azt mond :D hogy szeretlek :) ne azt hogy jó napom van
2010. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
De hát, modom hogy még nem "járunk"! XD HOgy nézne ki? Hivatalosan csak jó haverok vagyunk :D
2010. dec. 1. 20:46
 17/43 anonim ***** válasza:
de most egy barátot is lehet szeretni :D minden embert :D csak máshogy szóval érted :D mondod hogy szeretlek :D és ezt ő úgy fogja érteni amilyen szinten van a kapcsolat ha baráti akkor úgy ha szerelmi akkor úgy
2010. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Hát, nemtudom, nemtudom! :( A mi környezetünkben a szeretlek-szót csak a szerelmesek mondják egymásnak. Igaz hogy én nagyon az avgyok belé, de mi van ha ö nem?
2010. dec. 1. 20:50
 19/43 anonim ***** válasza:

de mért ne lenne :)? ha szeret veled lenni :)

meg

nah :D én örülnék neki ha lány barát csak így ölelgetne :D

2010. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hoyg hány éves vagy? Fiú?
2010. dec. 1. 20:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!