Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bántad már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bántad már meg, hogy visszautasítottál valakit. Mi volt az oka, hogy akkor nem érdekelt, de később már igen? Mit léptél, ha léptél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kort és nemet írjatok. Csak értelmesen, "cinkelés" nélkül fiúk-lányok, ne trollkodjunk :)
2011. okt. 27. 16:08
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akivel már-már lefeküdtem, ő is akarta, én is, már kvázi ruha se nagyon volt rajtunk, de aztán eszembe jutott, hogy ez odavág a barátságunknak. Azóta bánom, már csak azért is, mert ugyanúgy szétmentünk azóta.
2011. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszer egy fiú bevallotta, hogy szerelmes belém. Elutasítottam. De amikor egy másik lányt ölelgetett másnap, eléggé megbántam, mert akkor jöttem rá, hogy viszont szeretem. Akkor elmondtam neki, hogy én is szeretem, de nem fogadott vissza. :/
2011. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16:18 vagyok. 14/L
2011. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt egy srác akinek bejottem s akart is velem járni, de én mindig csak húztam az idot és tereltem, pedig nagyon bejott!!! Azóta van csaja, és nagyon bánom hogy nem próbáltam vele meg :S
2011. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem egyszer járni akart egy pasi,aki kivülről nem jött be (nem volt épp sovány alkat és e miatt) és belülről hát teljesen az ellentétem volt. Ő nagyszájú én csöndes.Az osztály bunkó beszólogatósa volt.Nem is értettem miért velem akar járni.Úgy tettem mintha lenne barátom és visszautasitottam,de közben meg sejtette,hogy ez nem igaz,igy továbbra is próbálkozott. Addig addig mig valamennyire abbahagyta. Aztán azt vettem észre hogy féltékeny vagyok rá és egyre jobban érdekel(osztálytársam volt egyébként középsuliban) és ezt ő is észrevette. Megint próbálkozni kezdett, és végül összejöttünk.Nem is kevés ideig maradtunk együtt.
2011. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja és utolsó vok 24 L
2011. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt, egy nagyon aranyos akkor 20 eves srac. Nekem volt valakim es elutasitottam. Kesobb megbanttam, de mar tul keso volt. A sracnak a buszkessege fontosabb volt mint en. Igyhat nem lett semmi vegul. De meg most is kedvesen gondolok ra:)
2011. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem volt 29L
2011. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!