Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bántad már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bántad már meg, hogy visszautasítottál valakit. Mi volt az oka, hogy akkor nem érdekelt, de később már igen? Mit léptél, ha léptél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Természetesen bántam minden visszautasítást, de ez nem azt jelenti, hogy akkor nem érdekelt, később pedig igen.

Egy lányra hajtottam hosszú ideig, így természetesen akadt más is. De a kiválasztott miatt a többi finoman elküldtem ill. elkerültem.

Bánom, mert addig is lett volna pár jó estém. Férfiként minden kihagyott lehetőséget megbán az ember. De ez inkább csak a bizonytalan időben volt a fejemben.

2011. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én már sok nőt visszautasítottam azért, mert épp foglalt voltam akkor.. és mindig kiderült, hogy nem érdemelték meg a hűséget az exeim. Dehát mindig utólag okos az ember.. :D
2011. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom bánom-e.

Elutasítottam akaratomon kívül egy srácot (ez bonyolult sztori, teljesen félreértett engem), adni akartam egy esélyt, de nem vonzódtam hozzá. Nem éreztem semmit, egyetlen percig sem és nem értem miért, mert egy értelmes, helyes srác. Szóval nem értem magamat. Így utólag bánt, mert valószínűleg őt is megbántottam (ebben ugyan nem vagyok biztos), pedig ő lenne az utolsó, akit bántani akarnék, másrészről pedig tényleg ő a tökéletes férfi. Viszont abból a szempontból meg nem bánom, hogy 99%, hogy később sem lettem volna képes szerelemmel szeretni őt és akkor fájdalmat okoztam volna, amit viszont nem nagyon visel el a lelkem :( Nekem hatalmas lelkem van és gyűlölök megbántani embereket. 23/L

2011. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!


A válasz megírásának időpontja: ma 19:10

ez biztos érdekes sztori, köszi neked is a választ.

2011. okt. 27. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!