Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök neki? Ha igen megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Ha igen megkérdezzem h járni akar-e velem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályomba nagyon jó barátok lettünk az utóbbi időbe! Mindig átölel mikor beszélgetünk és szerintem nagyon jól érzi magát mellettem! A legjobb az egészbe h bele vagyok zúgva már legalább 2 hónapja!
2010. máj. 16. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejöhetsz neki, úgyhogy ha nem akarod elhalasztani ezt a lányt akkor szépen megkérdezed, hogy szerinte te milyen ember vagy , és ő járna e egy ilyen emberrel mint te.
2010. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, bejössz, de előbb csak vezesd rá a témára pl.: neked ki tetszik az osztályból? Aztán a végén elárulhatod hogy neked bizony ő. A lényeg, hogy ne támadd le ezze a nagy bejelentéssel
2010. máj. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na figyelj:D

Írd meg nekem hogy hány éves vagy, hogy egy osztályba jártok-e, egy suliba stb..

És leírok neked mindent:)

2010. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha küld feléd olyan jeleket az ölelésen kívül ami arra utal hogy bejönnél neki akkor kérdezz rá azokra amiket az elöttem írók mondtak. Esetleg kérdezd meg tőle hogy suli után nem menne e el veled valahova..
2010. máj. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem ér fel egy szerelmi vallomással, de miért ne próbálhatnád meg?
2010. máj. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!