Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki szerintetek?

Figyelt kérdés
15 éves szőke hajú kék szemű csajszi vagyok és múlt pénteken smároltam egy sráccal a suliból..és ő erre állitolag nem emlékszik pedig mindenki azt mondta h nem ivott. Na és azóta jáárunk minden nap sportolni, de nincs semmi.osztálytársam szerint nem akar megijeszteni azzal hogy lesmárolt...és hogy azért hiv el futni hogy megismerjen. most pénteken pedig osztálytásamnél horrort néztünk és rajta feküdve néztem és annyira édi volt megfogta a kezem és játszottunk az ujjainkal.nem tudom hogy bejövök e neki.
2011. nov. 19. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszenél neki,nem feküdnél rajta!
2011. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha lesmárolt gondolom bejössz neki, ha nem tartana szépnek akkor nem smárolt volna le. de a történet szempontjából miért is fontos hogy szőke vagy és kék szemű?
2011. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gumit majd használjatok.
2011. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak leirtam hogy nézek ki... am meg teljesen udvarias srác és imádom de nem lép vagy nem tudom..:/
2011. nov. 19. 13:16
 5/10 wiWell ***** válasza:
Bejossz neki, a smárolós dolgot meg ne említsd neki tobbet, ha annyira nem akar tudni róla.
2011. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja értem. hát ha szőke vagy és kék szemű, akkor már tuti bejössz neki...erre gondoltál?
2011. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
dejóó. am nem emlitettem egyszer sem :DD
2011. nov. 19. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
gondolom igen..
2011. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem mondom hogy csak leirtam.
2011. nov. 19. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Bejössz neki. Azt nem tudhatjuk hogy párkapcsolati szinten, vagy csak meg akar dugni.
2011. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!