Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon teccik 1 csaj és bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon teccik 1 csaj és bejön nekem és áll.. énis bejövök neki de még csak 1szer találkoztam vele de neten szoktunk beszélgetni és csiiipjük egymást akkor megkérdezzem töle hogy akar járni velem vagy mivel csak 1szer taliztam vele inkább ismizzünk?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 12:00
 1/3 anonim válasza:
kérdezd meg !!bátraké a szerencse!!meg ha bejöttök 1másnak...csak nyugodtan...mert ha sokat vársz még talál helyetted másik pasit...hajráá...sok szerencsét..
2008. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
87%
Ismizzetek meg talizzatok aztán ha nagyon csiiipitek egymást és áll.. kérdezzed meg töle, aztán vágd be neki a lompost, ha télleg teccik... ^o)
2008. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség az én csajomal a neten dumáltam legelöször és egy kb 5 óra mulva...XDXD azt mondtam neki szeretlek aztán azt mondta ö is engem és aztán talitzunk és lááám 5 hónapja eggyüt vagyunk és most is oda van értem xd itt a gyávák elvesznek, ne akarj közélyük tartozni.! Nem veszithetsz semmit max akkor ha halgatsz
2008. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!