Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megkérdezzem öt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezzem öt? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta tetszik egy fiú és nemrég elmentünk "randizni" nagyon tetszik nekem és úgyveszem észre hogy én is neki! :) Szerintetek hoyg kérdezzem meg hogy ekerne e velem járni? CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK! ♥ (persze nem rögtön elsö randi után)
2010. dec. 1. 20:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sokszor keresed a társaságát, persze nem mindig rajta lógsz, de a végén ő fogja megkérdezni ^.-
2010. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
keresd a társaságát :D ha pl mondja jól nézel ki .. a válasz : köszi te is :D meg stb szóval érted
2010. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Igen ez már meg volt! XD Nagyon sokat szokunk beszélgetni neten. Már megdicsérte a képem is hogy milyen jól nézek ki rajta, persze mondtam hoyg én is megiyleneket mondott. Eddig csak egyszer voltunk "randizni" de ö kérdezte meg hogy nincs e kedvem vele még majd elmenni. Szóval hát igen, látni rajta hogy......na. De ha ez már minden megvolt amit az elsö 2 válaszoló írt akkor hoyg lépjek tovább?
2010. dec. 1. 20:20
 4/43 anonim ***** válasza:
legjobb lenen hogy termesztésnek veszed :) megöleled átkarolod karjaiba ugrasz :D nagyon nagyon megszeretgeted de csak mint barát :D nem lesz ellenére és lépni fog
2010. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Az szerintetek jelent valamit ha úgy köszönt el Skypeon hogy puszis smileyt rakott a végére. Tudom hoyg jelentéktelennek hangzik de számomra nagyon is lényeges! :)
2010. dec. 1. 20:28
 6/43 anonim ***** válasza:
mondom mikor találkoztok ugorj a karjaiba :D és puszi :D tetszeni fog neki nyugi :)
2010. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
meg mondhatod neki nagyon nagyon szeretlek kicsim meg ilyenek :)
2010. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Köszi, megnött az önbizalmam! :) örök hála! :) Am szerinted nem túl nagy korkülömbség a 2 év? Szerintem nemnagyon. És az baj ha én még alapsuiba vagyok, de ö már átment gimibe? (azthiszem 6.-ba) És most tiszta más körökben mozgunk ö színjeles tanuló én meg azért nem annyira XD De érdekes hoyg mindig avn témánk és szinte mindig ugyanaz a véleményünk! :)
2010. dec. 1. 20:32
 9/43 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok :D?
2010. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Mennyire tipelsz? :D
2010. dec. 1. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!