Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még ilyen csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen csaj?

Figyelt kérdés

Évek alatt eléggé lejjebb adtam az elvárásaimból , tökéletesen beérném egy olyan csajjal aki magára ismer a sorok között :D


-Ne bulizzon sokat

-Ne dohányozzon ( vagy csak ritkán )

-Ne legyen pénzmániás

-Ne az alfahímek legyenek a gyengéi ( mert én nem vagyok az ) viszont nem fordítva se várom el , hogy plázacica legyen stb.

-Ja és valahonnan Nagykanizsa környékéről ;)


2010. dec. 1. 17:58
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve kondizol, akkor ki kellene úgy nézned, hogy ne érd be egy átlagos lánnyal, vagy valamit nagyon rosszul csinálsz...
2010. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
nem azért álltam neki kondizni , hogy plázacicákkal jöjjek össze, az átlagos alatt azt értem , hogy külsőleg szép , viszont nem a pénz körül forog mindene stb..
2010. dec. 2. 12:22
 23/44 anonim válasza:
Miskolcot haggyuk minden lány ribanc
2010. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:

Miért érnéd be átlagossal ha lehet átlag feletti is?:)

Azért mert te nem tartod magad jóképűnek attól még bejöhetsz a szép lányoknak is:)

A jó csajok nem feltétlenül a focistákra és a hasonlókra vágynak..:S

Nekem például eddig csak azok voltak és már idegesítő:S Ezért is jobb inkább egy aranyos fiút találni nem egy jóképű ám de bunkót:D

2010. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

előző barátnőm ahogy te fogalmaztál átlagon felüli volt , modell stb... miután kidobott ( 3 évig voltunk együt ) olyan indokkal ,hogy ezt ő megunta , neki másra is szüksége van , azután jutottam arra a pontra , hogy lehet jobban járnék inkább egy átlagos csajjal , mintsem olyannal aki mindenáron megakar változtatni , hogy úgymond a kutyája legyek , összejön neki utána meg lapát van...

mert ahogy ő fogalmazott azért szeretett belém mert egy bunkó paraszt voltam , de miután ez változott unalmas lettem

2010. dec. 2. 18:05
 26/44 anonim ***** válasza:
Egy átlagos csaj is megunhatja. Amúgy 3 év valakivel ebben a korban tényleg unalmas lehet.
2010. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:

hát ez nem semmi hogy azért szeretett beléd mert bunkó voltál:D

mondjuk 3 év az hosszú szóval lehet hogy más is állt a háttérbe és ez csak egy ilyen sablon duma volt:P

2010. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

nem más , hanem mások álltak a háttérbe :D

de mind1 ezvan :D

2010. dec. 3. 16:21
 29/44 anonim ***** válasza:

1) Nem bulizok sokat, mert az időm nem engedi, sokat tanulok, ezért jut ilyen kevés időm kikapcsolódni, ettől függetlenül minden héten eljárnék, ha lehetséges lenne


2) Dohányzom :)


3) Pénzmániás vagyok, érthető okokból azért tanulok, hogy azt csinálhassam, amit szeretek és hogy jó fizetésem legyen, ha gond, sorry.


4) Mi az az alfahím? Mert az én szememben az, aki nekem tetszik. Szerintem ez szubjektív


5) Soha nem jártam Nagykanizsán.


Bocs :)


5)

2010. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Ebbe a topikba is belesz*rsz utolsó?
2010. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!