Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még ilyen csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen csaj?

Figyelt kérdés

Évek alatt eléggé lejjebb adtam az elvárásaimból , tökéletesen beérném egy olyan csajjal aki magára ismer a sorok között :D


-Ne bulizzon sokat

-Ne dohányozzon ( vagy csak ritkán )

-Ne legyen pénzmániás

-Ne az alfahímek legyenek a gyengéi ( mert én nem vagyok az ) viszont nem fordítva se várom el , hogy plázacica legyen stb.

-Ja és valahonnan Nagykanizsa környékéről ;)


2010. dec. 1. 17:58
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
0%
Ja szóval egy looser pasi társat keres, de meghatóóóó :D
2010. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Nc :D

nem vagyok looser , szimplán nem vagyok jóképű , de ha nemgond attól még próbálok csajt keresni.

2010. dec. 1. 18:37
 13/44 anonim ***** válasza:
84%
Ja, hogy a 18:33-as 59%-os válaszoló szeret másokat lefikázni neten ismeretlenül, amúgy biztos vagyok benne, hogy az életben, ha keményebben odaszólna neki valaki, akkor beszarna. Nem luzerezünk le másokat, világos kisfiam, vagy kislányom?
2010. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
53%

Megijedtem tőled :$ 196 magas vagyok, és rendszeresen edzek, szerintem nem igazán félnék tőled... Apám/anyám... Csak szimplán azért sír a srác szája, mert képtelen arra, hogy változtasson magán, és ezzel nem segítetek neki, sőt. Azt mondjátok, hogy ne változtass, a világgal van a baj, nem veled. Csak az a baj, ha a világon mindenki hülye, csak te nem, akkor nem a világ a hülye. Egyébként én sem dohányzom, én sem partyzom rengeteget, alfa hím sem vagyok napisz@aros értelemben. Nem hordok fuxot, nem vagyok gazdag sem, de adok magamra, sportolok, ami önbizalmat ad, őszinte vagyok, és vannak barátaim. Életem során rájöttem, hogy nagyobb érték, ha van pár közeli barátod, és rengeteg haverod, mint, ha lenne egy lány, aki sajnálatból van veled, esetleg azért, mert nincs jobb, és megelégszem a looser fiúval is.


Ha a srác felnő, és változtat az életén, lesz önbizalma, akkor rá fog jönni, hogy bizony ő looser volt. És büszke lesz, hogy tud változtatni, ezt onnan tudom, hogy valamikor én is nagybetűs nyomi voltam, de volt erőm változtatni, és mára rengeteg kapcsolatom van, amit jobban lehet kamatoztatni, mint az önsajnálatot.

2010. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
19:11-es. Ebben tökéletesen igazad van, amit írtál, hogy az ilyeneket nem kell pátyolgatni, de azért lenézni sem kell. Abban viszont Egyetértek, hogy mindenkinek saját magán kell segítenie, változtatnia a siker érdekében, mint ahogy te is tetted.
2010. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok csak az utcsó pnt az nem
2010. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
szevasz haver :) .... latom nagyabol egycipoben evezunk csak mas kornyekrol :P en nagykanizsat kicserelnem arra , hogy azert legyen a fejeben is valami :P
2010. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Azért az se árt, ha kinéz valahogy. Amúgy én is pontilyen csajt keresek :D Bár utálom a netes ismerkedést szóval nem neten fogok.

Az első mondatomat arra értem, hogy mondjuk egy átlagos testalkat, aranyos arc és kedves-aranyos természetesség, nőies megjelenés stb.


18f

2010. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
78%

ja igen, előző vagyok.


Honnan a p*csából lehet ilyen csajt keríteni?

2010. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

19:11 te valamit nagyon félreértettél :D

2 éve kondizok , hiddel nem vagyok kisdarab :D én nem mondtam , hogy nincs önbizalmam , annyi a helyzet , hogy tisztában vagyok a külső adotsságokkal , ezért beérem egy szintén átlagos lánnyal is ...

2010. dec. 1. 20:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!