Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak azért megyek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak azért megyek el egy randira, mert nagyon kérleltek, de nem látok fantáziát ebben, hogy viselkedjem, hogy ne legyen sértő, ne bántsam meg, de rájöjjön, hogy nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy honnan és mióta ismeritek egymást. Ha még nem ismeritek egymást, akkor bármi lehet belőle. Legyél nyitott. (Persze, ha kifejezetten undorodsz a sráctól, akkor el sem kellene menned.) Ne a randi elején akard megítélni a srácot, hanem a végén. (Még az is lehet, hogy te sem kellesz neki a végére.) Ha két nappal később felhívod vagy írsz neki, hogy "köszönöm, de hiányzott szikra..." akkor meg kell értenie.
2010. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10:52-es köszönöm a válaszod! ezt fogom tenni, remélem "zökkenőmentes" lesz.


az utolsó válaszolónak: már úgy 2 éve ismerjük egymást, barátokon keresztül próbálkozott, stb. most valahogy úgy alakult, hogy egy kávézóban összefutottunk, és ott hirtelen elhívott. meg is voltam lepődve. tudtam, hogy tetszem neki egy kicsit, voltak célzásai, de sosem gondoltam volna róla, hogy veszi a bátorságot, és elhív.

2010. dec. 1. 11:15
 13/13 anonim ***** válasza:
figyelj!én azt tudom neked tanácsolni h ha esélyt sem látsz arra h esetleg a randin megváltoznának az érzéseid irányába,akkor felejtős a dolog.ne menj el.ha viszont látsz egy halván kis esélyt is arra h esetleg arandin megváltozhat a véleményed róla akkor menj el.de amúgy ne tedd.még reményt érezhet,vagy esetleg meg is sértődhet h nem akarsz semmit tőle de ennek ellenére elmentél vele.
2010. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!