Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan viselkedjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan viselkedjem?

Figyelt kérdés

A barátommal régóta együtt vagyunk, de az ő barátaival nem annyira értek szót. Előző bnője is lehet az oka, hiszen a lányok az mellett állnak, engem utálnak. (volt nőjével is kerültem már konfliktusba..)

Nem tudom hogyan viselkedjek, egyszer úgy érzem, hogy tök jó lenne velük jóba lenni, máskor meg a hátam közepére se kívánom őket. Persze van pár ember akivel kijövök, de többször volt már összetűzésem is. Nemsokára megyünk egyikük szülinapjára, sokat gondolkoztam, hogy ott mit csináljak. Sz*rjam le őket, és igyak sokat, úgy lehet el bírom őket viselni, vagy lenne téma.. vagy pedig.. más lehetőséget nem nagyon tudok elképzelni...


Légyszi segítsetek!


20/l


2011. júl. 19. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen összetűzések?:O Akkor te elég konfliktus kereső lehetsz:D

Nah de a kérdésre a válasz:Elég nehéz lehet akkor most neked mert a párod exét már befogadták,megszerették és most kb téged titláltak "betolakodónak".De sztem te légy kedves h még véletlenül se találjaanak benned semmi kivetni valót.Lényeg h a párod szeret.Amugy sztem vele beszéld meg hogy nehogy majd egyedül hagyjon, nekelljen ott szerencsétlenkedned.Inni mindenképp igyál de csak annyit amitől még jól érzed magad.Akkor legalább kicsit elengeded magad, jobban tudsz beszélni.De amugy meg szard le őket.Mit nem bíírnak benned?

2011. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

eleinte sokszor szét akartak minket választani

főleg a volt nő.. mindenféle pletyka ment, de hát nem sikerült nekik

nazt szoktam mondani neki, hogy ne hagyjon ott amikor nincs senki akivel tudok beszélni, de hát az se a legjobb amikor ott állok mellettük és figyelem hogy mit beszélnek

szerintem azt hiszik, hogy visszahúzódó vagyok meg félénk, pedig egyáltalán nem ha meg van a hangulat, vagy a téma

már elegem van ebből

hihetetlen hogy több mint két év alatt szinte képtelenek elfogadni :(

2011. júl. 19. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem benned van a hiba nyugi.Ha két év nem volt elég nekik akkor ez már sztem sose fog megváltozni:S És arra nem gondoltál még hogy az ilyen találkozós során esetleg magaddal vidd egy barátnődet? Akkor a pasid nyakán se kéne lógnod meg te is jól éreznéd magad.Aztán lehet a bnőddel összespanoznának és akkor már téged is jobban befogadnának.De ez csak egy ötleet.Amugy meg tényleg ne foglalkozz velük ha ekkora taplók.Semmi közük hozzá sztem h kivel van a pasid.
2011. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bnőm kizárt, egyáltalán nem akar ahhoz a bandához tartozni, semmi kedve hozzájuk, úgy ahogy nekem sincs sok :/

de köszi a válaszokat :)

ki tudja még hogy mi lesz a buliban :)

2011. júl. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!