Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm apjával hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm apjával hogyan viselkedjem?

Figyelt kérdés

Barátnőm 15 éves én 17 vagyok. Barátnőm az anyjával él, apja (40 éves) kiakadt, mikor megtudta hogy ott aludtam a lányával.


Havonta 3-5 napot tölt nála a barátnőm, és az apja már találkozni szeretne velem.


Hogyan beszéljek az apjával? Spanoljak le vele vagy nagyon tisztelettudóan?


(Mikor barátnőmet kérdeztem azt mondta, hogy nem tudja)


2011. szept. 22. 23:43
 1/5 krvua ***** válasza:
100%
legyél mind2:D
2011. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

légy hűvös, higgadt, pókerarcú, de kézségesen válaszolj a kérdéseire.

Lesznek biztosan bunkó kérdések amik sértőek lehetnek, de reagálj úgy mintha sima kérdések lennének.

2011. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd tisztelettudóan, és utána ha úgy tűnik, hogy megengedett, akkor lazíthatsz a dolgon. De mindenképp udvariasan kezdd.
2011. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen tisztelettudóan kezd, aztán ha olyan ("nyugodtan tegezz ám") akkor spanolj, ha nem, akkor ne erőltesd.
2011. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"pókerarcú"


:D:D:D:D:D:D

ez a válasz zöld kéz:D:D:D::DD:D:D:D:D:

2011. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!