Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Honnan tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Honnan tudom, hogy tetszem-e neki? Mit tegyek, hogyan viselkedjem, hogy bejöjjek neki?

Figyelt kérdés

Egy benzínkúton dolgozom, bejár egy pasi aki tetszik. Semmi különös, csak fizet és megy,nem nagyon néz rám.Egyik alkalommal míg tette el a kártyáját,érezhette,hogy nézem, mert felnézett, megvolt a "szemkontakt" és sietett is tovább. A következő alkalommal, ez legutóbb volt (elég ritkán jön), mikor belépett és meglátott, hogy én vagyok (többen dolgoozunk ott, váltásban)elpirult, észrevehetően.

Elmondta mit kér, nem is nézett rám, fizetett és ment.

Szóval az érdekelne, mi volt ez a reakció? Elpirult-e volna, ha teljesen közömbös vagyok neki, vagy esetleg csak zavarban volt? Arra is gondoltam, kellemetlen neki ha rá nézek? Mert nem akarom elriasztani, inkább nem nézem többet, mert nem akarom, hogy rosszul érezze magát e miatt, és ne jöjjön többet.


2011. márc. 11. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy ne viselkedj vele, ne játsz, add önmagad, és legyél természetes vele. Azzal ronthatod el ha imponálni akarsz neki. Ne tedd! Beszélgess vele, abból majd le tudod vonni h bejösz e neki. Majd szép lassan kialakul
2011. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még annyit ha elpirult bejösz neki;) beszélgessetek...
2011. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!!

Szerintem az lehetséges hogy zavarban van a srác:)Ha közömbös volnál neki,akkor nem vettél volna rajta észre semmi különöset,mármint nem pirul el,meg a szemedbe mer nézni,tehát semmi extra.Minden ember máshogy "mutatja ki" ha tetszik neki v.ki.Szerintem ez a srác szégyenlős,félénk típus,ezért kerüli a szemkontaktust.Ha úgy veszed észre hogy zavarja,ha nézed akkor inkább tényleg ne:)Ha meg szeretnél tőle többet,minthogy csak néha összefuttok,légy türelmes,kicsit próbáljatok kommunikálni 1mással.Sok sikert:)szia

2011. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokkal én is mindig bajba voltam, nem akartam kimutatni mit érzek nehogy neki legyen szar, lehet ezért nincs senkim, ha meg kimutattam visszautasítottak, de ez csak kétszer volt, sztem én vagyok a béna...:(
2011. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 joe74 válasza:

Akkor inkább nem nézem többet??

Akkor igazából nem is érdekel nem?

Eldöntödded egyáltalán hogy fel akarod szedni vagy mit szeretnél vele? csak nézegetni?

mert ha akarsz tőle valamit akkor lépned kell mert ha rád se néz valószínű hogy nem ő fog kezdeni .

2011. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
majd ő lép ha akar
2011. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!