Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy bejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy bejöjjek neki?

Figyelt kérdés

L/17. A sráccal egy táborba megyek nyáron, elég jól kijövünk, meg minden, esélyes, h. lesz vmi..

Mit tudnék tenni, hogy jobban bírjon? Jóó, legyek önmagam, meg kedves, ápolt meg ilyenek..

de konkrét dolgokat tudnátok írni, amit a srácok pozitívnak szoktak venni, legyen az vmi jó szöveg, v. gesztus..


2011. jún. 27. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elérhetetlen csajok a legjobbak ! Ennyit tudok mondani :)

14F

2011. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na meg utálom,ha egy csajon 2 kg smink meg minden szar van.Csak keveset,épp annyit,hogy csinos légy.
2011. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Jó én lány vagyok de szerintem: legyél laza, ha mond valamit akkor érdekeljen vagy legalább tégy úgy mintha érdekelne:D Ha mond valami sz*r viccet nevess rajta:D

Nem tudom ez milyen tábor de: szerintem inni nenagyon igyál előtte az nemtúl vonzó egy lánynál, aztán ha mentek strandra akkor nyomulj rá kenesd be magad naptejjel meg tudomisén:DD

16L

2011. jún. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első(+második) válaszoló írt, meg még annyit tudok mondani, hogy ne lógj a nyakán, küldj felé jeleket, de ne te tedd meg a kezdő lépéseket. És értem én, hogy oda vagy érte, de azért ne add olyan könnyen magad :)
2011. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. aranyosak vagytok. :)
2011. jún. 27. 00:43
 6/9 anonim ***** válasza:
tedd féltékenyé, ülj oda más fiúhoz is és "röhögj az ő hülye viccein is" csak figyeld meg, hogy a srác hogy fog reagálni, sértődőt szomorú lesz-e ha más után érdeklődsz
2011. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mondd neki, hogy nyissa ki az ajtót és akkor bemehetsz xD


talán... :/



XD

2011. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Kenessed befele a hátad a strandon disznyózsírral, meg vigyél neki minden este egy talicska aprómajmot.
2011. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
hááá.amit az előző cshávó mond az a megódás-e erre a problematikára XD úristen!ezen a disznózsírosan szakadtam :D
2011. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!