Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem bátrabbá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem bátrabbá?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 16 éves..nemrég 1 buliban smároltam 1 pasival..annyira szenvedélyes volt hogy nagyon :D de volt bennübk alkohol..Egy suliba járunk és szoktunk találkozgatni..a buli előtt tetszett már a fiú és én is bejövök neki..Ő 17, szünetekben szoktunk találkozgatni minden nap :) És csak beszélgetünk eddig még nem volt semmi a buli óta..csak puszi..és az lenne a kérdésem h hogyan érhetném el azt h mást is csináljunk ne csak beszélgessünk?! Tanácsok?
2010. nov. 30. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy csók után magától nem akarja folytatni, akkor csak a pia "szólt" belőle.. bocs
2010. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FFDP ***** válasza:
Vagy csak nyuszi és a pia feloldotta. Szerintem önts tiszta vizet a pohárba.
2010. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat mivel nem smarolt le azota gondolom szegyelos es tudod a PIA batrabba teszi az embert. ezert en azt ajanlom valahogy hozd szoba azt az estet amikor smaroltatok,meg valahogy tudd meg hogy o is akar-e tobbet es ha akar,de nem tesz semmit akkor smarold le te. garantalom utana batrabb lessz.
2010. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mond neki hogy mennyetek el megint részegen bulizni mert az jó volt ami ott történt... mármint neked jó volt:P ez egyböl helyreteszi a rendszert:D
2010. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz kössz :D:D
2010. dec. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!